• sayın avea ; uzun zamandır takip ediyorum seni ve inceliyorum. bana abuk subuk, saçma sapan kampanyalarından -ki kampanyalar bana göre öyle- bahsederken neden "değerli müşterimiz" diye başlıyorsunda söz konusu fatura olunca neden direkt olarak "fatura tutarınız..." diye başlıyorsun ? olm manyak mısın lan. borcumuz borç öderiz. ne bu trip durduk yere.
  • ne kadar yağmur yağarsa yağsın yine de cenabetsin istanbul
  • tabii ki noktasına, virgülüne dokunmadan.

turkcell = şahan gkbkr, avea = ata demirr , vodafone = şafak sezr, türk telekom = cem ylmz ama faturalr gelince biz hiç gülmüyorz o nolcak?
  • tam 32 dişi vardır erkeğin ama gel gör ki hepsini de döken yalnızca bir dişi'dir.
  • yüzündeki beni aldıran izzet altınmeşe'nin ağırlık merkezi 10 cm sola kaydı
  • ktü iibf'nin en sevilen hocasından geliyor:

mezuniyet
    ...
    sınavlara isim verilen bir ülkede yaşıyoruz.
    lise'deki 1.yazılıya üniversitede "1.sınav" diyolar.
    lise'deki 2.yazılıya üniversitede "arasınav" diyolar.
    lise'deki 3.yazılıya üniversitede "final" diyolar.
    doğru mu?
    ...
    bu "final" işi pek aklıma yatmadı.
    baktım. türk dil kurumu'nun büyük sözlüğünde final kelimesinin karşılığına "bir işin sonu" yazıyor. devletin resmi sözlüğündeki karşılığı bu.
    ...
    ama biz işi sonlandırmıyoruz. bir de "bütünleme" si var bunun.
    buna da baktım. türk dil kurumu'nun büyük sözlüğünde bütünleme kelimesinin karşılığında da "tamamlama, tam duruma getirme" yazıyor.
    ...
    biz burada da tam duruma getirememiş olacağız ki bir de "mezuniyet" var...
    valla. bakmadım türk dil kurumu'nun büyük sözlüğünde mezuniyet kelimesinin karşılığında ne var, ne diyo? mezuniyeti "mezun et" anladım.
    ...
    benim dersimden mezuniyet sınavına girenler; mezunsunuz...
  • "ilkokulda altına işeyen kızı facebookta buldum, taş gibi hatun olmuş. hani görsen, gelsin şimdi ağzıma sıçsın dersin, o derece"
  • "duş alırken sıcak soğuk musluklarını ayarlıycam diye dj tiesto oldum, armin van buuren oldum arkadaş. "
  • alejandro, judas...ölmeden bi de mahmut'u görsek, dinlesek ne güzel olur.
  • nuh peygamber o iki yavşak sivri sineği takunyayla güverteye yapıştırsaydı şimdi herkes rahat rahat uyuyordu!!!
hesabın var mı? giriş yap