• başlık :beylerrr kız istemeye gittik

*babası diyor "evi olmayana kız vermem".

ev almaya gittik "bekarlara ev vermem".

bugta kaldık.

1. ev alirken bekar misin diye sormazlar amk

kiraya cikarken sorarlar..

dongude syntax error var

siktir git simdi

getchar(0);

}
  • baslik: akademisyenlerin mini etek giymesi yasaklandi
    ilk entryde bir iki link var. linklerde de oldukca istah acici, mini etekli bir hatun. muhtemelen ogretim gorevlisi olabilir.
    alttaki entryler:
    böle hocam olsaydı ordinaryus olur galaksiler arası seyahatin kapısını açardım anasını sikim

böyle hocam olsun kosünüs olup kotenjantı parçalardım

böyle hocam olsun zaman makinesini icad eder aynştaynı bulur onu bile skrim

böyle hocam olsun limite sakso çalar türevle integrali götüme sokardım

böyle hocam olsa trigonometrik fonksiyonları götüme sokar ağzımdan çikarırdim

böyle hocam olsun kuantum fiziğini ağzımdan sokar götümden schrödingerin kedisini çıkartırdım

böyle hocam olsa okula pzartesi sabahı gelir cuma akşamı çıkardım.

böyle hocam olsun yer çekimini ihmal eder havada sikerim

böyle hocam olsun orbitalleri içime alır koordine bağ kurardım

bigun vizede asistanin külotlu çorabına bakıcam diye sınavı yapamamistim amk 3 gün hayal edip 31 çekmiştim vay adaletini sikiyim
  • başlık: ilk defa aşık oldum ondada
    entry: rezil oldum amk. klasik bi üniversite günüydü arabayı park edip kampüse gidiyordum turnikelere geldim okula giriş kartı ve akbil vardı sap cebimde bi sigara yaktım cool görüneyim diye etrafı kesiyorum bi baktım muhasebe bölümünden sevdiğim kız elim götüme dolandı iyi bi zamanlama yaparak yan yana turnikelerden geçmeyi planladım yan yana geldik günaydın dedi bende dedim sonra ağzımda sigara cebime bakmadan kartı cıkarıp basiyim dedim basıyorum turnikeyi ileri zorluyorum olmadı sonra bi baktım akbil basıyormuşum kız bunu gördü kahkaha attı noldu yetersiz bakiyemi dedi taşak geçti arkadaşı böyle kekoları niyr alıyorlar buraya anlamadım dedi güvenlik tesbihin yere düşmüş al ordan dedi yere baktım ama yoktu ben tesbih taşımazdım meğer oda taşak geçmiş kanka dediğim cocuk kızlara hava için bana 2 lira uzatıp pardon banada basarmısınız dedi ağladım gittim eve 31 çektim
  • bazen yarmaktan çok hüzünlendirir.

başlık: yalnızlık nedir lan ciddi ciddi cevap verin

entry: akşam kapıcı çöpü almaya geldiğinde iyi akşamlar derken ses çatallaşır, tüm gün kimseyle konuşmadığınızı anlarsınız o an.
  • başlık: en çok neyi özledim biliyor musunuz
    entry: amerika'daki avm'lerde arkadaşım kayboldu hesabına anons çektirmeyi özledim.
    "orospu cocugu murat. please come to the information"
  • (bkz: #48025016)
  • şu entry birisini yarmış. yardığı için de ekşi sözlük'e yaran inci sözlük başlıkları kısmına yazmış. seviye ilkokul...

"başlık: dün bardan hatun kaldırdım

entry: dedim orada ben oturuyorum rica etsem kalkar mısınız. sonra kalktı bu."
  • başlık:beyler şirket kuruyorum sağlam para var
    ne dersiniz 2015te paranın dibine vurur muyum?
    [http://poesypluspolemics.files.wordpress.com/…t.jpg http://poesypluspolemics.files.wordpress.com/…t.jpg]
  • başlık:yılın son sağlam esprisini yapıyorum beyler
    höwal karısını tekme tokat giberken bi anda durmus, neden?
    eşek sudan gelmiş
  • başlık: aşırı fakirlik içeren bir ilkokul anım

beyler sınıfta bir dümbük vardı babası zengindi çocuk her gün okula o zamanın kaliteli pahalı markalarından kakaolu çilekli muzlu süt falan getirirdi. bir gün yine bununla 2-3 kişi geziyoruz bu da kakaolu süt içiyor amk, neyse sütü bitirdi baktım kutuyu yere atıyor. ben de arkasındayım kutuyu yere düşmeden yakaladım, bir köşede yırtıp içinde kalan damlaları yalayıp yuttum amk bu da böyle bi anımdır.
    01.01.2015 03:25 • its super effective • 1

allahtan condom atmadı çocuk
    01.01.2015 03:25 • hamdi we have a problem • 2

olm toplayıp biriktircektin. damlaları birleştire birleştire 1 kutuyu doldurcaktın. öteki gün okula götürüp içicektin.
    01.01.2015 03:27 • everythingwillbegood • 6

kakoulu süt iyi değildir panpa zaten takma. rakı iç.am falan yala olum neymiş o öle.
    01.01.2015 03:30 • senilgilendirmez •7

panpa cocugu kaciralım fidye isteyelim
    01.01.2015 10:31 • geldim ulan • 12
hesabın var mı? giriş yap