• 4 gün ve aşağısından bahsedenlerin şov yaptığını düşünüyor ve bir hafta kâfi deyip aranızdan ayrılıyorum,selametle...
    not: pasaklı sensin. kendi diyen,kendi olur. damdan düşen kel olur tşk:)
  • haftada 1, en kötü durumda 10 günde 1.
  • hafta bir idi onbeş güne çıktı
  • 3 gunde bir degistirenleri gorerek sok gecirdigim durum. ben her gece 3'e alarm kurup, uyanip degistiyorum ki uykumun ikinci yarisi daha fresh geciyor.

t: yine yalanciyi zkmedikleri, onsevisme ile biraktiklari, gercek hayatta domuz gibi yasayan yazarlarin, 3gunde carsaf degistirdiklerini iddia ederek kiz dusurmeye calistiklar baska bir deneme. belki de ben kotu niyetliyim. bu yazarlar, hotellerde housekeeping olarak da calisiyor olabilirler.
  • her pazartesi degisir, abartmayin, o ne oyle uc gunde bir
  • bekarken yılda iki kereydi. evlendikten sonra haftada ikiye çıktı.

işte böyle sayın yazarlar, evlilikte yatakla ilgili istatistikler böyle ters orantılıdır.
  • ben obsesif oldugum icin hemen hemen her gun,bir gun degistiremediysem de iki gunde bir falan oluyor
  • rahatsız hissetmeye başladığım zaman
  • çarşaflar haftada 1 kere değişir, yastık kılıfları 2 günde 1.. yıllardır böyle gelmiş böyle gidiyor
  • 3 günde 1, 4 günde 1'ler duyuyorum ve şok geçiriyorum.

küresel ısınma diye bir şey var sayın yazarlar biliyorsunuz değil mi? su kıtlığı vs... bu ne amk gece altınıza mı kaçırıyorsunuz?
hesabın var mı? giriş yap