• böyle insanlar gününüzün daha mutlu geçmesini sağlarlar, somurtkan somurtkan yolda yürürken karşıdan karşıya geçmek için beklerken birden bir araç durur ve size yol verir şofürü de genelde eliyle geçiniz şeklinde bir hareket yapar gülümser selam verirsiniz anlık mutlu olursunuz, her şeyin o kadar da kötü olmadığına karar verirsiniz, dünya hala güzeldir.
  • tanırım iyi çocuktur
  • dün ankara kızılay'da görünerek beni şaşırtan sofördür. tüm iyi dileklerimi sundum kendisine. hadi bakalım hep böyle devam.
  • türkiye sınırları içerisinde yapılıyorsa ben kötü niyet arıyorum bunda arkadaş. çünkü, insanın üstüne üstüne geliyorlar, kornaya bile basmıyorlar ki ezilelim. işıklarda bile durmalarını beklemeden ayağımı yola atmıyorum, hadi ki adamın canı durmak istemedi o vakit benim canım da bu bedende durur mu durmaz mı meçhul. kadın şöförse güvenirim bak, onlar genelde çotak diye yolun ortasında durma pahasına yol veriyorlar, yiğidi öldür hakkını ver. sonuç olarak her yerlerde görmeyi arzu ettiğimiz sürücüdür. farınız da yolunuz da açık , emniyet kemeriniz takılmış olsun.
  • dün ankara kızılay'da her zamanki gibi yaptığım eylem ile dahil olduğum grup. yol verdiğim yayanın bana iyi dileklerini sunduğundan eminim.
  • arkasından gelen beyinden yoksun araç sürücüleri tarafından uzun uzun kornaya basılmak suretiyle küfür yiyen , bunu göze alarak yol veren helal olsun dedirten sürücüdür.

not: "helal olsun" türkiye sınırları içindeki şoförler için kullanılmıştır, zira diğer memleketlerde bu durum olağandır.
  • taksici değildir
  • antekeli olma veya anteke'de yaşamış olma ihtimali yüksek olan şofördür.
  • türkiye de anormal olarak karşılanan, hatta arkanızdaki arabanın kornaya abanmasına sebep olan durum.
  • yayanin alisikolmadigi sofordur. yaya gecitinde bekleyeni kirmizi isik yanip sonuyordur kuraldir bu durursun yol musaitse gecersin yaya onceligi vardir orada. yaya anlamaz ne oluyor elkol
    el kol haraketi etmen gerektir.

birde sen durursun yan seritteki trafik eskiyalari durmaz yaya gecemez bir de durdugun icin korna yersin.

yan tarafta trafik polisi de tuzluk gibi seni seyreder.
hesabın var mı? giriş yap