• ayy ne tatlişler ya, kalp kalp kalp şeklinde tepki verdiğim akım.
  • bize internet hiç gelmeyecekti. geldiğinde aldık hata ettik. mis gibi ülkeydik biz ya.
  • hayır bu çektikleri saçma sapan videoları eş dost akraba vs görüp bu nasıl video lan tipini ziktim diye uygun bir dille uyarmıyor.

biz öyle video çekip yayınlasak fırıncı ekmek vermeyi keser.
  • önce birbirine dayayan adamlar videosu, sonra bu. tırsmaya başladım hafiften. kötü şeyler olacak.

tanım, yurdumda gelişen yeni bir kezban modası.

birde o ilk videodaki adamın sakalı gerçek mi kalemle mi çizmişler
  • allah'ını seven bir işsiz "tik tok" nedir soyleyiverse keşke.
    nedir diye ararken milyon tane bu tip embesile maruz kalmak istemiyorum.

konuyu anlamadım fakat işinden eve dönen emekçi kardeşler huzunlendirdi beni nedense.
  • her şey bi yana kimin kocası bu sorusuna takıldım.

yani insallah komşunun kocası değildir. içime bir şüphe düşmedi değil. hakikaten kimin kocası o?

dikkatli sey etmek lazim, aile facialarina sebep olabilir.
  • ikinci sıradaki işçi abimiz. işten yorgun dönmüş. evine varmış yorgunluğu gözlerinden yüzünden okunuyor. önce bi karısına “ne oluyor?” bakışı attı , laf söylemeye bile tenezzül etmeden alın terini elini yıkamaya gitti. üçüncü sıradaki abimizde sanırsam işçi. o da evladına çikolata almış poşet içinde gözüküyor, biricik kızı da poşetin içinde babasının kendine ait bişey getirdiğini bilerek heyecanla eline yapışıyor. bu anlattıklarım normal, gerçekten normal ancak o elinde telefon olan, gözükmeyen insan enteresan işte. yukarıda arkadaşın biri yazmış. evet sınanıyoruz bence bir simülasyon bu başka açıklaması olamaz. insanların eğlenmesine karışmayalım yorum yapmayalım diyoruz ama yok abi kusura bakmayın bu eğlence değil bu görgüsüzlük sanırım. allah ıslah eylesin.
  • ben az önce ne izledim?
  • içine sıçayım böyle akımın ya..
hesabın var mı? giriş yap