145 entry daha
  • "pilim bitti" adlı videosu ile duygularıma tercüman olmuş bir youtuber. hatta benim durumum daha beter. onun bu yaşadıklarının temel sebebi fiziksel engeliyken, benimki ise ahmaklığım.
  • youtube sayesinde tanıdığımız güzel insan.

dün pilim bitti diye bir video attı, izledim çok üzüldüm. halbuki biz onun hayata sımsıkı tutunuşunu gördükçe hem kendimize çekidüzen veriyorduk, hem de onun adına mutlu oluyorduk. bir an önce kendini toparlamasını diliyorum.

buraya gelip yazmamın sebebi ise, gürkan'ın kendi tabiriyle, ex hanım. allah var, sırf üzülmesin diye herkesin yaptığını yapmadım, ne olumlu ne olumsuz tek kelime yazmadım. keşke ben de karalasaymışım bir şeyler. belki olması gereken vakitte fikrini değiştirmeye ramak kalmıştı da o son dokunuşu yapamadık. her neyse. şimdi ise yazacağım. belki okur ve ona bir itme gücü verir bu yazdıklarım.

buradan sonrası kendisine hitaben yazılmıştır;
    sevgili pırasa. şimdi klişe erkek muhabbeti diyeceksin ama, o kızdan olmazdı zaten. valla lan. 30'lu yaşların ortalarına gelmiş olmasına rağmen çalışmayan etmeyen, ve bunu marifetmiş gibi hiç gocunmadan anlatabilen birinden, sadece sana değil kimseye olmaz. kendi gibi birini bulursa belki evlenir, 2 seneye kalmaz da boşanır gider, yapamaz o. rahatlığa alışmış bir kere. sadece senin hayatının zorluklarına değil, herhangi bir adamın standart hayatına bile katlanmaz o kız. dolayısıyla problemin kaynağı sen ya da hayatının zorlukları değildi. o kız ile alakalı bir mevzuydu bu. heyecan aradığı bir dönemdeydi ve maalesef seni buldu...

her neyse. emin ol, seni sadece sen olduğun için seven birisi çıkacak karşına. hayatının zorluklarını gözü görmeyecek. mutlu olacaksın onunla. hadi çıkmadı böyle biri karşına diyelim, e biz varız olm. seni sadece sen olduğun için seven kaç kişiyiz biliyor musun sen? ne demek lan pilim bitti? yok öyle yağma. hadi fallout videosunu yayınla da izleyelim.

hababam sınıfının, mahmut hocanın hastane odasının önüne yüzlerce çocuk yığıp tezahürat yaptırması gibi bi atraksiyona sokma bizi bak. otobüsler kaç para olmuş haberin var mı senin? getiremeyiz o kadar adam, çok pahalı amk.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap