• çaylaklar camdan atla dese atlayacak tiplerin yardakçısı olduğu duyar kasma eylemi.
  • (bkz: az bilinen efsane duyarlar)

bir mizahımız kaldı onu da bir rahat bırakın ılık götlü liboşlar.
  • türk milleti gariptir
    her lafı kaldırmaz
    ibne dersin kızar da
    sikersin aldırmaz

(bkz: neyzen tevfik)

şair burada diyor ki;
    o kadar çocuğa tecavüz edilirken bakanlık düzeyinde alkışlayanlar ne olacak.
  • hakarettir veya değildir ben başka bir şeye değinmek istiyorum.

başlık tamamen linç etmekten zevk almak, linç kültürüyle beslenmek niyetiyle açılmış. bir derdin varsa yiğit özgür'ün başlığına yazarsın veya yazdırırsın.

bizim milletimiz bir insanın "kendince" ayıbını bulduğunda itin götüne sokmak için çırpınıyor resmen.

mesela adamın 100,000 tane muhteşem karikatürü olsa, 1 tanesini beğenmese bunu insanlara duyurmak için panolara ilan verecek kıvama geliyor. sanki adam bu karikatürü okumak için yiğit özgür'e para vermiş de yiğit özgür bunun parasını çıkaramamış, eğlendirememiş, ya da boğazına bıçak dayamış.

ben görsem, hakaret olarak algılamadığımda güler geçerim; hakaret olarak algıladığımda da yuh amk der hayatıma devam ederim. gerçekten öfke kusmayı çok seven insanlarız toplum olarak.

edit: aa bi dakka lan, başlığı açtıran kişi bu karikatürdeki öfkelinin ta kendisi olabilir, bu öfke boşa değil.
  • çocuk çok yanlış olmuş.
    "toplumun g*tüne koyim o zaman"
    deseydi çok doğru bir tesbit yapmış olurdu.
    bu topluma ben de koyim ayrıca.
  • şimdi biz cümle içinde bir şeyin götüne koyim dediğimizde gerçekten o şeyin götüne koymak istiyor muyuz yoksa istemiyormuyuz?

cevap istemiyoruz, geri zekalılar için daha açık yazalım,

galatasaray'ın götüne koyim dediğimde ne demiş oluyorum, galatasaray çok umrumdaydı.

-abi depeche mode konserine gidelim mi?
    -depeche mode'un götüne koyim ne işim var amk.

salaklar için örneklerde görüldüğü gibi küfür içinde bir cinsel birlikterlik içermiyor.

çocukların götüne koyim dediğinde çocuklar çok sikimeydi anlamı taşıyor. bak mesela şimdi çok sikimeydi dedim üç beş amele gelip çocukla sikimeydi nasıl yan yana gelir diye kafa sikecek.

olum cidden kafanız basmıyor çoğu şeye, her şeyi olduğu gibi anlamaya çalışıyorsunuz. onun üzerinden bir çıkarım uğraşınız var.

çocukla küfür yan yana gelir bu arada, niye gelmesin. çocuk ne amk kutsal mı bu bok, senden, benden, yaban arısından artısı ne. ha gidip bi çocuğun suratına küfretmeyin tabi ama ortamda çocuğun olmadığı yerde buna engel olan ne.

pedofili misiniz lan hepiniz aklınıza şu kalıpta hemen cinsel ilişki geliyor.
  • dağı taşı siktiniz gözü mizaha mı diktiniz amk. tarikatlarda taciz, tecavüz edilen çocukları bi koruyup kollayın bunu sonra konuşalım.
    ayrıca:
    (bkz: çaylağın g*tüne koyim o zaman)
hesabın var mı? giriş yap