• sen haksizsin ne diye bu zamanda hastaneye hediye gondermeye calisir ki insan tuhafsiniz gercekten cok tuhaf!
  • olması gerekendir.ne kadar istemesemde yurtiçi kargoyu bu konuda destekliyorum.

ben 3 tane farklı firmadan sipariş verdim.hepsi de yurtiçi kargoyla gelecek. sizin eşinizden corona virüsü kapıp bana getirip bulaştırabilir.lakin ben 1 aydır kendimi karantinada tutuyorken , öyle boku bokuna virüs kapmaya asla müsade etmem.

kapacaksam delikanlı gibi çıkar sokakta yerlere belene belene yuvarlanır kaparım.
  • "eşinizin çiçeği, böceği de eksik kalıversin. kargocununki de can be." dediğim ve haksız bulduğum isyan.
  • şu dönem için geçerli olmayan rezalet. babam kalp, şeker, damar, kolesterol, koah ve bilumum hastalıklara sahip. hastanede bir kaç randevusu vardı hepsini erteledik. kargocunun hastaneye gitmemesinden daha normal ne olabilir?
  • kuryenin canı can değil galiba. olmayan rezalettir.
  • halbuki hastaneden virüsü teslim alıp bizlere dağıtması gerekiyordu.

milletin çiçeği, böceği toplum sağlığından kıymetliymiş.
  • insanlar delirmiş; bencillik uğruna diğer vatandaşları umursamaz olmuş dediğim, rezillik olmayan vukuat.

helal olsun yurtiçi kargo
  • ehh yetti ama sizin bu bencilliğiniz. eşine çiçek gönderecekmiş de, kargo hastaneye götürmemiş. kargo çalışanının canı, eşinin canından daha mı değersiz? bu konu hakkında açılan kaçıncı entry bu? halen daha ısıtıp ısıtıp aynı konuları açıyorsunuz.

bu kadar mutlu etmek istiyorsan pirems/piremses eşini, kendin götür o zaman hastaneye çiçeği.

bir de işi olmayacağını söyleyerek noktalamış entrysini. adama sorarlar sen kimsin ki diye.

t: saçma sapan, olmayan rezalet.
  • kapı kapı gezen kuryeyi hastaneye sokmayarak doğru bir iş yapan kargo şirketinin olmayan rezaleti. böyle böyle yurtiçi kargo'yu savunacak hale geldik. şansa yaşıyoruz yemin ediyorum.
  • hiç de rezalet değil. iyi yapmış.

ben çok acil olmayan bir market alışverişim için kuryeyi kapıma getirttim diye günlerdir vicdan azabı çekiyorum, adamın derdine bak. şu motorun üzerinde onbeş dakika dinlenen getir elemanını gördükten sonra asla online sipariş vermem, bütün koruma önlemlerimi alırım paşa paşa yaparım alışverişimi çok istiyorsam. bu kadar keyfi işler için de kullanmayın şu insancıkları bir zahmet.
hesabın var mı? giriş yap