• bahsi geçen şirketin covid-19 riski sebebiyle hastanelere gitmemesinden kaynaklanan rezalettir.

çiçek sepeti sitesinden kiliste aile hekimi olarak görev yapan eşime ona bu zor çalışma şartlarında biraz moral olsun amacıyla iki tane sürpriz hediye gönderdim. maalesef gönderilerim eşime ulaşmadı çünkü yurtiçi kargo şirketi covid-19 sebebiyle hastanelere teslimat yapmıyormuş. gönderilerim eşime ulaştırılmadığı gibi mesaj atılarak ilgili şubeye uğrayıp alması istemiş. bu kadar büyük bir rezillik olamaz. bu insanalar hem gecelerini gündüzlerine katıp insanların hayatlarını kurtarmaya çalışacaklar hem de yurt içi kargo çalışanlarının teslim etmedikleri kargoyu gidip şubeden alacaklar, gerçekten kabul edilemez...

şu zor günlerde sağlık çalışanları canla başla, kendilerinin ve sevdiklerinin hayatlarını riske atma pahasına görevlerini icra ederken yurtiçi yargo şirketi tarafından takınılan bu tavrı kınıyorum ve bir daha ne yurtiçi kargoyla nede yurtiçi kargoyla iş yapan çiçek sepeti gibi şirketlerle işim olmayacağını buradan belirtmek istiyorum.
  • olması gerekendir.ne kadar istemesemde yurtiçi kargoyu bu konuda destekliyorum.

ben 3 tane farklı firmadan sipariş verdim.hepsi de yurtiçi kargoyla gelecek. sizin eşinizden corona virüsü kapıp bana getirip bulaştırabilir.lakin ben 1 aydır kendimi karantinada tutuyorken , öyle boku bokuna virüs kapmaya asla müsade etmem.

kapacaksam delikanlı gibi çıkar sokakta yerlere belene belene yuvarlanır kaparım.
  • sen haksizsin ne diye bu zamanda hastaneye hediye gondermeye calisir ki insan tuhafsiniz gercekten cok tuhaf!
  • şu dönem için geçerli olmayan rezalet. babam kalp, şeker, damar, kolesterol, koah ve bilumum hastalıklara sahip. hastanede bir kaç randevusu vardı hepsini erteledik. kargocunun hastaneye gitmemesinden daha normal ne olabilir?
  • sürat kargo diye kepazeliğin vücut bulmuş olduğu bir oluşum varken yurtiçi kargoya bok atmak da, ne bileyim.
  • kuryenin canı can değil galiba. olmayan rezalettir.
  • "eşinizin çiçeği, böceği de eksik kalıversin. kargocununki de can be." dediğim ve haksız bulduğum isyan.
  • halbuki hastaneden virüsü teslim alıp bizlere dağıtması gerekiyordu.

milletin çiçeği, böceği toplum sağlığından kıymetliymiş.
  • insanlar delirmiş; bencillik uğruna diğer vatandaşları umursamaz olmuş dediğim, rezillik olmayan vukuat.

helal olsun yurtiçi kargo
  • kapı kapı gezen kuryeyi hastaneye sokmayarak doğru bir iş yapan kargo şirketinin olmayan rezaleti. böyle böyle yurtiçi kargo'yu savunacak hale geldik. şansa yaşıyoruz yemin ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap