7238 entry daha
 • oçocuğu bölücü kürdolar tarafından akp'nin yedek lastiği diye iftiraya maruz kalır.

  işin garip yani bunu idda eden oçocuğu bölücü kürdolar chp'nin seçim zamanı ex akp'lileri aday göstermesini bir kere bile eleştirmemiştir.

  hem madem zafer partisi akp'nin arka lastiği ise o zaman ikinci turda kk'ye destek vererek chp otomatik olarak akp'nin arka lastiği oluyor.

  bu bölücü kürdolar boşuna türkiye'nin iq ortalamasını düşürmüyor, analiz yapmaktan bile aciz amk eşekleri, akraba evliliklerinin sonuçu bunlar hep.

  bunlar kk kaybettiğinden beri susuyorlardı anlaşılan mamalarını da şimdi öö vermeye başladı . zaten çoğu da belediyede çalışan tunceli ekibinden ne kadar vasıfsız bir halt olamayacak tunceli tip varsa d*rsim çetesi yüzüne belediyede iş vermişler, belediyelerde bir tane yerel halktan bile insan yokmuş. inşallah belediyeleri kaybedersiniz oçocukları
 • bomboşşş bir partidir.bu partili olup tanıdığım insanların görüşlerinden anladığım kadarıyla neoliberal,devletçi ve faşist bir parti.zp'lilerle işsizlik konusunu konuştuğumda işsizliğin suçunu gençlerin beceriksizliğine atmakta geri durmazlar.kısacası görüşlerden anladığım kadarıyla sermayeden ve patron sınıfından yana bir tutum sergilemektedir.onun dışında partinin göçmenlik politikası dışında ekonomiye ve eğitime dair bir politikası yok.varsa yoksa kürtlere hakaretler ederler,göçmenler üzerinden nefret politikası yürütürler.bunların yaptıkları politikayı 15-20 yıl önce de başka milliyetçi partiler yapıyorlardı.şuan bile hala alıcısının olması ülkenin ne kadar gerizekalı ve aptal olduğunu gösteren birşey.bu partiye inanan gençlerim aklı kıt gerçekten.çünkü bu parti cb adayı olarak sinan oğanı göstermiş ve sinan oğan da milyonlarca para uğruna kendilerini satmıştır.daha doğru düzgün aday seçmekten aciz bir partinin ülkeyi yönetmekten bahsetmesi ahmaklık zaten.
 • genel başkanı dahil çarpım tablosunu ezbere bilen 1 üyesi bile olmadığı düşünülen particik.

  cumhurbaşkanı adayları sinan oğan idi la bunların.

  çok komik ya bu %2 zafer
  :)
hesabın var mı? giriş yap