• "teflon kaplıyım, ayar tutmam, sıçsan yapışmaz, sözlük is my playground" demek, sapıklık değildir de nedir? konu ile ilgili türlü türlü örnek için (ara: ayar mağduru*)
  • baskalarının sivilcelerini sıkmak.

anneye: kacma ya kac yasında kadınsın acır dıye mı korktun ya gel kız buraya
    dedeye: sıkıyım mı ben, guzel sıkarım anneannemin de hosuna gider bak
    kuzenlere: yavrucum onlar sıkılmazsa butun yuzunu kaplıyor ben soyleyeyım de
    sevgiliye: nolur son bi tane kaldı bitiyor hadi yiğidim sık dısını

lan manyak mısın de get basımdan uslubuyla puskurtuldukten sonra oturup kendı sıvılcelerınızle oynamak. daha guzel bı duygu yok su dunyada, hele o sumuksu kıvamın aynaya fışkırdığında geride bıraktığı huzur dolu his*...
  • kullanılmış lensi dişlerle paramparça etmek.
  • damardan tüpe alınmış taze kanın sıcaklığını hissetmek, anlaşılmaz bir şekilde için huşu ile dolması...
  • braveheart soundtrack dinlerken, bir şarkıda kolundaki kılların diken diken olduğunu farketmenin ardından; kişinin canı istediği zaman aynı şarkıyı açıp, delinin skiyle oynadığı gibi kıllarını bi kaldırıp bi indirmesi. öle bi kaldırıp bi indirme ha deyince olmuyor orası ayrı.
  • denizden çıktıktan sonra şezlonga uzanınca sıcağın etkisiyle az evvel kulağa kaçmış suyun ılık ılık akması.
  • çok hızlı klavye kullanmak. klavyeden çıkan "patada kütede" sesleri. hatta arada bilgisayar takılır da yazdıklarınız bir anda ekrana çıkarsa "lan bilgisayardan bile hızlı yazıyorum breh breh" diye saçmalamak.
  • aşk oyunları.. ilişkide bulunulan kişinin peşinden koşmak istemek, o koşarsa soğumak. bir nevi mazohistlik.
  • yaran başlık yönlendirmelerini yoldan çıkarmak olabilir sözlüğe dair.
    (bkz: yaran baslik yonlendirmeleri/@r7)
  • 500 ml su şisesinden bir kaç yudum su içtikten sonra yattıgın yerden kulagına dayayıp şiseyi hafif yukarı aşagı yaparak tusunami yapmak ve verdiği sesi ve blastı hissetmek...
hesabın var mı? giriş yap