• kendi gibi davrandığı zamanlarda hastası olduğum, diğer zamanlarda da kızıl saçlarının hastası olduğum, kalan zamanlarda ise hastası olmadığım; parasının dörtte üçüne çiklet, kalan kısmının ikide beşine gofret alan insan..
  • (bkz: crvena zvezda)
  • yoktan var edebildiğine göre bir parça ölümsüz olması gerek ama onun da her ölümlü gibi belli başlı zaafları* var*... eski rockçılardan kim kaldı zirvesinde tanımış olduğum bu güzleryüzlü ve enerjik kişiyi abisine rezil etmiş olmaktan utanç, kendisini tanımaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim...
  • yıllardır bi kere bile tahrik edemediğim insan.. ulan doom günüm gelmiş, bari bugün nezaketen tahrik ol.. zıbıdı.
  • saçlarının rengine hayran kaldığım insan-ül şey.. kendisine bu gece, rüyamda okuduğum ilkokul üç şiirini, burda tekrarlamak istiyorum..

döne döne geliyor dağların kızı,*
    yapmış saçlarını kırmızı..
    veriyor kalplere bir sızı,
    işte o'dur, sözlüğün yıldızı..
  • gördüüm kadarıyla süfer şeker çocuksu ve komplexsiz kişilik bu. eski rockçılardan kim kaldı zirvesinde bütün gün etrafıma somurtup negatif enerji yaymama raamen bu hatun yine gülümseyen bakışlarını esirgememiştir.
  • şişe çevirmece oynarken bana soracak soru bulamayıp tıkanmış tatlı insan..
    olay şöyle gerçekleşmiştir :
    zvedza : attığın en büyük kazığı anlat
    goldy : ben kazık atmam
    zvedza : oea peki yediğin en büyük kazığı anlat
    goldy : ben kazık yemem*
  • bugün bir yaşına daha basmış dost..

zvezda'dır en büyük kalpazan,
    pasta yapmalı kazan kazan.
    iyi ki doğmuş bu insan,
    işte bugün yirmi üç haziran.*
  • her vize öncesi sabah kantinde görüp hiç birşey bilmediğimden ötürü soru bombardımanına tutmakta olduğum kişi. hala bile günaydın diyo, vallahi cennetlik bu kız...
  • özlemi özellikle böle en mutlu anlarımda bastırabilen çok nadir bir varlık.kendisine eksi sözluk satırlarından methiye düzmeyi düşünebilecek kadar çaresiz bıraktırabilen bir özlem besletir şahsıma.
hesabın var mı? giriş yap