• karin tokluguna kolelik yapacagina ac serbest gezmeyi tercih eder. isveren yani gotveren de o 1100 tl yi gotune sokabilir sahsi fikrim.
  • minimum 2500 tl den aşağı kimse çalışmazsa bu gubikler bu paraları teklif dahi edemez.

iş gücünü küçümseyip hayatının büyük bir bölümünü çok düşük ücret karşılığı iş verene satanların sebep olduğu durum.
  • 1100 tl kazanacaksa zaten hiç boşuna 5 yıl okumasın girsin burger king'e ayda 900 tl kazanıyor zaten boşuna 5 yıl kaybetmez. nitekim ayda 200 tl fazla kazanmak için 5 yıl kaybetmesin. hatta beş yılda terfi bile alır büyük ihtimalle.
  • ulan yazanları okuyunca üzülüyorum neyini beğensin 1100 tl nin.
    1100 tl nedir kardeşim 22 kg et lan adam günde 1 kilo et yese 8 gün aç kalacak
  • troll var troll var. acayip bişeysin lan sen. nasıl bir eksiklik nasıl bir ilgi manyaklığı bu anlamış değilim. bu dünyada amacın yok sanırım. nasıl bir işsizlik lan bu. açtığın başlıkların komple amına koyayım.

edit: beşiktaş'ın siniriyle ağır giriştim ama kendisini tanıtayım (bkz: mavilemon) (bkz: #45175909)
  • insandır.

beyler ne kibir yapıyorum ne trollük ne de başka bir şey. 2000 küsür maaşım var. özel zevklerimin hiçbirini yapamıyorum her gün et falan yediğim yok. ayda 2-3 gece bira içerim anca o. kiradır yoldur faturalardır imanımı gevretmiş vaziyette. 1100 tl yaşanacak para verilecek rakam değil. allah bu kardeşlerimizin yardımcısı olsun. bu düzeni getirene de devam ettirene de iki cihanda gün yüzü göstermesin.

şimdi kira derdi olmayan, aileden sürekli yardım alan ekmeğin 50 kuruş olduğu ilçelerde yaşayıp tava yapmaya çalışacak dallamalar çıkacaktır. onların ben amına koyayım. onlar yüzünden bir gram ilerleyemiyoruz.
  • ilkokul mezunu tezgahtar 1200 küsur lira maaş alabilirken bu insan gerizekalı mı 4 sene okumuş didinmiş bu paraya tamam desin.
  • ilköğretim mezunu ise ayıp etmiş kişidir. lise mezunu ise normal bir insandır.

üniversite mezunu ise bin yüz lira maaş öneren işverenin ağzına huni soktuktan ve kendisi de müsil ilacı içtikten sonra çatır çatır foşur foşur sıçmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap