• gündeme gelmesi gereken ifade. geçen trabzon aek maçında spiker ts için biz ifadesi kullandı diye rahatsız olan yunan tohumları buna da yorum yapsın diye bekliyorum.

edit: 2.dinlemede doğrusunu duydum. bu maç özelinde ilgili takım taraftarlarından özür dilemekle birlikte ts-aek maçındaki durumdan rahatsızlık duyan taraftarlarla ilgili fikrim aynı şekildedir.

edit2: başlık başa

edit3: harbiden dayanılacak gibi değil. başlık altı holigan kaynıyor. tamam başlıktaki ifade gibi değil anladık özürümüzü de diledik hatalı olduğumuzu anlayıp. ancak spikerin ifadesi de takdir edersiniz ki çok net değil. yanlış anlaşılmaya çok müsait. zaten benim burdaki asıl kızgınlığım yine ifade ettiğim gibi aek maçındaki spikerin anlatımına gösterilen tepkiyeydi. onu da belirttik. 200 kişi aynı şeyi yazmasa da olurdu.
  • neye ağlayacağınızı şaşırdınız ama artık.
  • bence "fanatiklerin duyma rezaleti" diyebiliriz. zira net bir şekilde "buluştu topla" diyor.
  • ya mal misiniz " bulustu topla" diyor allah askina ya
  • (bkz: falcao buluştu topla) diye anlayan bir ben miyim acaba.
  • ilk başta vur şu topa anladım tekrar tekrar dinledim buluştu dediğine kanaat getirdim.

olmayan rezalettir.

not: beşiktaş

edit: tanım eklendi.
  • buluştu topla diyor adam aq
  • yılların fenerbahçeli melih şendil'ini galatasaraylı yapan müptezellerin yaşadığı rezalettir.
  • bulustu topla diyor ama demese ne olacak ben anlamadim. abi eskiden de vardi boyle seyler, nedir yani galatasaray'in maci sonucta.
  • falcao buluştu topla diyor.
hesabın var mı? giriş yap