• 2021-2022 fenerbahçe ağlama sezonu böylelikle açılmış oldu.
  • altay hatalı gol yemeseydi yapılmayacak olan açıklamaydı. fenerliyim ama gerçekler bunlar. ali koç dedik vizyon dedik aziz yıldırım'ı aratıyor.
  • yemin ediyorum bıktırdınız ya, tiksindirdiniz...
  • nolmuş la gene türbanlı bacım mağdur mu olmuş?
  • hamilton 1 biz 2. anladınız siz onu.

not:fb.
  • fenerbahçe'den bu senede bir bok olmayacağını gösteren açıklamalar. akıllanmıyor bu takım akıllanmayacak. ben futbolcu olsam bu açıklamalardan sonra başarısız olmaktan veya kötü top oynamaktan çekinmem. nasılsa suçlu ben olmayacağım, üçüncü kişiler suçlu ilan edilecek ve ben aradan sıyrılıp gideceğim. misal bu hafta hatalı gol yiyen altay bu durumda puan kaybında tamamen suçsuz
  • çok gereksiz bir açıklama olmuş. hata varsa maçta karşılıklı oldu. ağlama fener, dünkü iyunda uzatma hariç haklı olduğunuz bir konu yok.
  • iyi olan takımı saha dışına çekip baltalamak için devreye giren başkanın son marifeti.
  • bu sorun ağlama değil. yarın beşiktaş ve galatasarayın da başına gelecek. buna bir an önce çözüm bulunmalı. ben maç izlemek istiyorum. fener yenilsin yensin önemli değil. her dakika kendini yere atan oyunculardan bıktım. antalya fener maçında freddy denen adam 3 dakika yerde yattı sedyeyle çıkardılar 10 saniye sonra koşarak girdi oyuna.
    iki hafta sonra veya üç hafta sonra aynıları beşiktaş ve galatasarayın da başına gelecek. anadolu takımları cidden oyun oynama yerine oynatmama derdinde.
hesabın var mı? giriş yap