• canım ülkem. sen gel bu ülkeye işgalden falan söz et. yeni bir eğlence olur sadece.

edit: @tekboyutluevrendekiprizma düzeltti. sağolsun.
  • vatandaşı ayrı cani. hınçla vuruyor. yere düşeni tekmelemeyi seviyoruz. umarım soyguncu da bunlardan şikayetçi olur.
  • bir balya parayı havaya atsa kurtulacaktı halbuki dedirten olaydır.

başıma bir şey gelmeyecekse yakalanmasına üzüldüm. skmişim bankasını!

-----

edi: imla
  • daha iki yıldız yapamadan yakalanmış. busted.
  • bizim la casa de papel de bu kadar işte.
  • silahlı banka soyguncusunun arkasından "ğaçma lağnn" diye bağıran denyoları görmemize vesile olan über soygun girişimi.
    t : soygun. gündüz olmuş. canlı soygun. istanbul' da. banka soygunu. (video' ya alan adeta ahaber' e selam çakan insandan esinlenilmiştir).
  • 5 yaşında bebenin bile elinde 865 mp kameralı telefon var ama hala amına koduğumun videosunu nasıl çekeceğini öğrenemedi bu millet.
    evet sadece buna takıldım.
  • solcu kovalar gibi kovalıyorlar, oldukça ilginç. aynı bankaları müteahhitlere öptürüyorlar ama sanırım herkes işin içinde olduğundan dolayı bencil hırsıza karşı çok daha sert tepki var.
  • bankayı soyan silahlı adamı kovalayan tipler, ülkeyi soyup soğana çeviren savunmasız tiplere allah gibi tapıyor. soygunu kemaraya alan tip de ahaber'den daha iyi habercilik yapıyor.

benim bu soygundan çıkardığım özet bu.
  • çok enterasan bi video ya.

soyguncu kaçıyor ahali kovalamaya başlıyor. bizim videoyu çeken arkadaş geride kalınca sesleniyor.

-bekleyin.

ya asfsdg
hesabın var mı? giriş yap