• sıkı akp fanatiği ihsan şenocak hocaefendi hazretlerinin gündeme yönelik yorumudur.

''lisanı,rengi,ırkı farklı asyalı ya da afrikalı bir mümin,benimle aynı dili konuşan,aynı kanı taşıyan lakin aynı kıbleye dönmeyen ırkdaştan bana milyon kere daha yakındır. kardeşliğin hududunu islam belirler.çikolata renkli afrikalı mümin, kardeşim; türkçe konuşan dinsiz, vatandaştır.''

link

türkiye'deki dinsiz türkler haddinizi bilin lan eheh ehe...
  • çikolata renkli mümin*
  • arapları bu kadar seviyorsan arabistana git o zaman. burası türkiye burada türkçe konuşulur.
  • işte tam olarak demek istediğimiz bu!

(bkz: çikolata renkli mümin)
  • arap kardeşlerini de al yallah arabistana.
  • arabını da al git!
  • bade müptezeli de yorum yapmış.

yalnız aynı kıbleye dönmeyenlerin ürettiği teknoloji ile ahkam kesiyorsun. yine onların icadı tuvalet kağıdı ile mabadını temizliyorsun. taşla temizle... hatta dumanla haberleş. kağıt kullanma, deve derisi daha iyi.

ekleme : bir yazar sağolsun hatırlattı. kıbleyi de onlar sayesinde buluyoruz. yoksa beşer/fen biliminden bi haber muptezel onuda tayin edemez
  • bana da yakın gelmiyor ne olacak şimdi.

ülkenin sahibi sen misin kafana göre konuşuyorsun.

ben vatandaşım kimsenin "kardeşini" kabul etmek zorunda değilim.
  • kaç tanesinin başı secdeye varıyor acaba bu sığınmacıların, hepsi nargile kafelerde ya da onun bunun karısını kızını telefonla çekme peşinde. velev ki 5 vakit kılıyorlar, senin o kişileri kendine yakın hissetmenden bize ne? baydınız la artık, deizm boşuna yükselmiyor bu ülkede.
hesabın var mı? giriş yap