• erdoğan'ın öptüğü, sedat peker'in araba hediye ettiği 15 temmuz gazisi ahmet onay'ın, o gece ayağının çizildiği, kan tuttuğu için fenalaştığı anlaşıldı.

bir yakınının olayın gerçeklerini ifşalaması

vay arkadaş memlekette herkes nitelikli dolandırıcı olmuş.sosyal medya olmasa hakikaten hiçbir şeyden haberimiz olmayacak.rezil bir düzen gerçekten...

edit : videonun gerçek olup olmamasından çok şahısa tanınan ayrıcalıklar evler,arabalar,özel kalemlik bile başlı başına yandaşlık,liyakatsizlik kokuyor.adamın önüne cenneti sermişler daha ne olsun!bu duygu sömürüsünü falan geçmiş artık hastalıklı bir adam kayırma olmuş...ulan gaziysen bile sosyal yardım alıyorsun,gereken yerlerde zaten ömür boyu ailene yeterli ayrımcılık tanınıyor bu kadar ihtişam merakı da bokunu çıkarmaktır...ama asıl suçlunun kim olduğunu herkes biliyor yine bize kahrolmak düşüyor.
  • bunun adı kurnazlık değil orospu çocukluğudur.

lafı eğip bükmenin gereği yoktur.
  • 15 tammuz gazisi deniyor ya. o köprüde elinde kemerle duran orosbunun evladı da gazi oldu mu şimdi?!?
  • bende dün herifin profil resmini görünce bu adam nasıl gazi olmuş acaba sapasağlam duruyor demiştim.
  • milletin hakkını gasp eden bir adet orospu çocuğu daha.
    ulan o gece benim de yarım şişe rakım çöp oldu, sofrada yenmemiş yemeklerimiz çöpe gitti.
    günlerce sirenden, seladan uyku uyumadım psikolojim bozuldu. ben de gazı olup faizsiz krediler, evler arabalar alabilir miyim acaba?
  • en iyi yaptığımız şey dolandırmak,şaşırdık mı ? tabi ki de hayır.hepimiz gaziyiz bu ülkede çekmediğimiz çile kalmadı..
  • altını çizerek söylüyorum eğer ki doğruysa senin gibi kancıklar yüzünden gazilerimize laf söyleme haddini buluyor herkes. yazıklar olsun
  • izlerken komedi skeçi sandım uzun süre. bu kadar kötü rol yapılmaz diyerek izliyordum. tayyibi görünce ikna oldum skeç olmadığına ama elemanın kötü oyunculuğu konusunda fikrim sabit.
  • akape defedildikten sonra hesap sorulacak ve çaldıkları geri tahsil edilmek için ümüğünün sıkılması gereken bayağı bir soytarı var
  • kurnazligi demeyelim de karakteri diyelim. zira bunlarin hepsini utanmadan yapabilmek karakter meselesi.
hesabın var mı? giriş yap