• bolca var bunlardan.
    bakıyorum güncellemelere, "pelinsu çeşme x resort otelde" , "verengül bodrum x beach'de" , "sudecan tüple dalıyor çok mutlu hissediyor"

lan, ayda elime 3500 tl civarı bir para geçiyor, performansa göre 1000-1200 civarı da ekşi sözlük yazarlığından kazanıyorum; tek gördüğüm tüp piknik tüpü amına koyayım.
    nedir lan bu işin sırrı. amı götü dağıtmadan böyle tatil yapılmaz. yapan varsa da bunu paylaşmasın. sonra çıkıyor bakanlar: "asgari ücretle çoh süper geçiniliyor" gibi über açıklamalar yapıyolar.
    pelinsu 'nun, verengül'ün, sudecan'ın neler çektiğini, tatil uğruna kaç türlü pozisyona girdiğini hiç soran yok.

edit: yazar maaşları hakkında tonla mesaj geliyor. bunun için kanzuk reise başvurmanız lazım gençler.
  • ailesi ile yaşıyordur.
    başka yere para harcamıyordur.
    kredi çekiyordur.
    sevgilisi karşılıyordur.
    orospu çocuğudur.
    sana ne amk.
  • (bkz: dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun)
  • kendisinin tatil fotoğraflarına bakıp mastürbasyon yapanları rahatsız etmiş kızdır.

yemeyelim birbirimizi o kızın tatilini geçirdiği sevgilisini deli gibi kıskanıyorsun.
  • üçbuçukmilyar maaşım var ama hala gereksiz ne varsa ona sahip olmaya çalışıp hayatımı yaşayamıyorum.

iphone 6 plus'ından bildirdi.

antibaşlık: 3.500 lira maaşla bi bok yapamayan yazar
  • çok ince hesaplarla açıkladığım durum.

3500 lira ile geçinen er gencin harcamaları:
    -1000 kira-elektrik-su vs
    -1200 gıda
    -700 kızla beraberken yapılan harcamalar
    -300 yol, bira, sabun, dilenci, kedi maması, yarak, kürek harcamalar
    -300 aylık birikim

1500 lira ile geçinen kızın harcamaları:
    -ailesinin yanında, kira yok,
    -gıda da yok haliyle
    -kızla beraberken harcama da yapmıyo çünkü kendisi kız
    -300 yol, tekila sunrise, sabun, dilenci, kedi maması, yarak, kürek harcamalar
    -1200 aylık birikim

işte budur.
  • zenginden alıp zengine veren kızdır.
  • #52730531 hesaba göre hatayı kızlarla buluştuğumda hesabı ödemekle yaptığımı anladım. demek bu yüzden ben oralara gidemiyormuşum. şimdi kızlar düşünsün.
  • üç tür tipe dayanaır:

tip 1) yılın 11.5 ayını yarım ekmek döner yiyip kalan 0.5 ayını yıllık instagramını dolduracak derecede yasayan survivor dışısenıiçibeniyakar pakizesu

tip 2) amaan ne de olsa öderim seneye diyerek türkiye'nin bütün bankalarına altın imzasını çakan ecemnur

tip 3) dıştan bakınca zengin sanılan içten yanmalı ilerigörüşlülüğüyle ülkemizi başa götürecek nitelikte olup ekonomik zekasıyla neyi nerede ucuza yaşayıp pahalı göstereceğini bilen geri kalan ayse,fatma, buket, nukhet
  • ayda 10bin+ tl kazancı olan mantitası olan kızdır.
hesabın var mı? giriş yap