• --- spoiler ---

#şeriat islamın hüküm ve kurallarının tamamına verilen isimdir.
    #şeriat karşıtı olmak islam karşıtı olmaktır.
    bir putperestin veya budistin "ben şeriatı istemiyorum" demesi normaldir.
    ama bir müslüman bunu dediğinde, kendisi ile çelişir. hem müslüman hem şeriat düşmanı olunmaz.
    --- spoiler ---

yazan tweettir, tweetin atıldığı konum ise antalya kaş'tır. işte bunlar bu kadar iki yüzlü insanlar

kaynak
  • devamında da demiş ki; “ bununla birlikte, suudi arabistan, ıran veya işid'in uyguladığı sistemin adı şeriat olsa da, resulullah s.a.v efendimizin getirdiği şeriat değildir.”

bak hele bak, lan ne hikmetse bu şeriatı arabistan bilmiyor, iran bilmiyor, afgan paki bilmiyor ışıdi talibanı kaidesi hizbullahı bilmiyor bi siz biliyorsunuz amk.

yok evladım sizin anladığınız manada şeriat diye bişey yok. mevzu uzun, anlatsak da işinize gelmez ama yok.
  • şeriat isteyenler, istedikleri islam ülkesine siktir olup gidebilirler.

edit: bu entry adeta bir yobaz çekici görevi görüyor. geleni engelliyorum, verimli bir gün oluyor.
  • ya bu trollleri beslememek lazım. defolup gidebilir şeriatla yönetilen bir ülkeye.
    edit: vatan haini embesiller mesaj atmakla uğraşmayın. şeriat isteyen dediğim gibi şeriatla yönetilen cehennemlere göç edebilir. bilet paranız benden.
  • ben müslüman değilim ve şeriat istemiyorum. türkiye cumhuriyeti laik, demokratik bir devlettir, ilelebet öyle kalacaktır.
  • hadis "vergi alan cehennemliktir."

siyasal islamcılarımız bu tip şeyleri görmüyor.. işlerine ne gelirse onu alıyorlar.
  • bunlar hep kabuklu yemişleri yemeyip g..tlerine soktukları için oluyor
  • müslüman da değilim, sizi de şeriatınızıda götünden sikerim artık yeter... gelmişsiniz artık sizin bile aslında inanmadığınız binlerce yıllık ilkel toplum hikayelerini kendi çıkarlarınız için orta doğuya dayatmışsınız... bela mısınız lan? şeriat şeriat dersiniz çoluğunuzu çocuğunuzu avrupa da okutursunuz, şeriat dersiniz kokain içki partileri yaparsınız, şeriat dersiniz kendinizi zengin edersiniz. bende inadınıza bilim diyorum orospu çocukları. yok öyle üretmeden, çalışmadan...
hesabın var mı? giriş yap