• geçenlerde bu durumun benzeri benim de başıma geldi. iş çıkışı eve dönerken bizim mahallenin iki gencini yolda el ele gördüm. hatta sokak ortasında öpüşüyorlardı. hiddetlendim! gittim uyardım; "hılmi, dursun naapıyosunuz olm siz?"
  • dünyanın en normal ve en güzel görüntüsüdür. zira şu dünyada başımıza ne geliyorsa sevgisizlik ve saygısızlıktan gelmektedir...
    ama sevgiyi evinde ailesinde ve arkadaş çevresinde yaşama şansı bulamamış insanlar (!) tarafından garipsenir hatta daha da fazlası nefret ve korkuyla karşılanırlar...
    bir de "15 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden 65 yaşındaki adam * " vardır ki, 18 yaşındaki gençlerin el ele gezmesini eleştirenler bu olaya sıcak bakıp zavallı 65 yaşındaki adamı korumaya bile kalkabilirler...
  • son derece sakıncalı bir olaydır. hele erkekler neyse de gencecik kızlarımızın başka erkeklerle sokak ortasında elele ne işleri var, ayıp ayıp. halbuki daha 14 yaşında hüseyin üzmez'in zevceliğini yapmaları gerek ki kötü yola düşmesinler. sağda solda adları çıkmasın.
  • toptan yanlış harekettir.aslında çatır çatır sevişmeleri gereken, libidoları tavan yapmış ancak bastırılmış bu gençler tabi ki tesis eksikliğinden dolayı el ele dolaşmaktadırlar. gerekli alt yapı yatırımları ve çay bahçesine çağırıp işbu çift ile ikna turlarına girilmesi ile halledilebilecek bir sorundur. evlerine göndersen ne oalcak ki bunları? biri çavuşu tokatlar diğeri de işte dişi tarafı her ne ad koymuşsa onu yapar.
  • çok sakıncalıdır. 18 yaşındaki gençler el ele tutuşup gezseler o kadar uzun bir sıra oluşur ki 18 yaşında olmayanların sokaklarda hayat hakkı kalmaz. aralardan geçebilirseniz iyi. ben tasvip etmiyorum.
  • dunyanin halen yasamaya deger bir yer oldugunun gostergesidir. ke$ke herke$ boyle olsa.
  • sokakları güzelleştiren bir şeydir.
  • gercekten kinanmasi gereken eylem. yakinda bunlar sarilirlar da birbirlerine, olacak is degil!
hesabın var mı? giriş yap