• geçenlerde bu durumun benzeri benim de başıma geldi. iş çıkışı eve dönerken bizim mahallenin iki gencini yolda el ele gördüm. hatta sokak ortasında öpüşüyorlardı. hiddetlendim! gittim uyardım; "hılmi, dursun naapıyosunuz olm siz?"
  • dünyanın en normal ve en güzel görüntüsüdür. zira şu dünyada başımıza ne geliyorsa sevgisizlik ve saygısızlıktan gelmektedir...
    ama sevgiyi evinde ailesinde ve arkadaş çevresinde yaşama şansı bulamamış insanlar (!) tarafından garipsenir hatta daha da fazlası nefret ve korkuyla karşılanırlar...
    bir de "15 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden 65 yaşındaki adam * " vardır ki, 18 yaşındaki gençlerin el ele gezmesini eleştirenler bu olaya sıcak bakıp zavallı 65 yaşındaki adamı korumaya bile kalkabilirler...
  • geçen gün mahallenin tekinde gördüğüm durum..görür görmez tahrik olup, boşaldım..allahtan metrobüs var da çabucak evime gidip donumu değiştirebildim..
  • eli artık kimse tarafından tutulmayan 50'lik ibnelere dert olan aksiyondur.
  • son derece sakıncalı bir olaydır. hele erkekler neyse de gencecik kızlarımızın başka erkeklerle sokak ortasında elele ne işleri var, ayıp ayıp. halbuki daha 14 yaşında hüseyin üzmez'in zevceliğini yapmaları gerek ki kötü yola düşmesinler. sağda solda adları çıkmasın.
  • sokakları güzelleştiren bir şeydir.
  • toptan yanlış harekettir.aslında çatır çatır sevişmeleri gereken, libidoları tavan yapmış ancak bastırılmış bu gençler tabi ki tesis eksikliğinden dolayı el ele dolaşmaktadırlar. gerekli alt yapı yatırımları ve çay bahçesine çağırıp işbu çift ile ikna turlarına girilmesi ile halledilebilecek bir sorundur. evlerine göndersen ne oalcak ki bunları? biri çavuşu tokatlar diğeri de işte dişi tarafı her ne ad koymuşsa onu yapar.
  • ne günahı, amına koduklarımın?

kendinizi allah (cc) yerine koyup da önünüze gelene şu günahtır demeye ne haddiniz var?

yüce allah'ın (cc) sevgisi sonsuzdur ve 18 yaşındaki gençlerin de sokakta el ele dolaşmaları güzeldir. ne yani, birbirlerini mi öldürselerdi? ya da birilerinin yaptığı erkek kadını gibi taciz mi etseydi?

vallahi salaksınız lan siz! hiçbir karı yüz vermediği için, abazalıktan dolayı bunlar hep!
  • dolaşmamalari anormaldir
hesabın var mı? giriş yap