• monster notebook'un, annesinin işten çıkması nedeniyle bilgisayarını iade etmek zorunda kalan gence laptopu bularak tekrar iade etmesi.

ilk twit: https://twitter.com/…tatus/1350902844514205697?s=19

ikinci twit: https://twitter.com/…tatus/1350918883637657607?s=19

ve mutlu son: https://twitter.com/…tatus/1351543166047019008?s=19

tüm bunları yaparken gencin yüzünü göstererek şov yapmayan, bunca sıkıntı içerisinde yüzümüzü bir nebze olsun gülümseten firma yetkililerine de teşekkürler.
  • asıl olan annesinin de bir iş bulmasıydı. bu da çok klas bir davranış olmuş. tebrik etmek gerek.
  • şu kötü günlerde bir parça tebessüm ettirmiştir.
  • gargamel gibi gorunecegim ama bu tur seylere karsiyim.. birini sevindirdiniz milyonlarca insan boyle bir yorum yapmadigi icin mi suclu? simdi herkesin yorumu boyle olacak? bu tur olaylar kitleleri teselli etmek icin afyon olarak kullaniliyor... ay ne guzel baslik acilmis ay ne guzel twitterda paylasildi ve mutlu son...resmen self masturbation....

okuyanlar mutlu, yardim edenler mutlu, bu duzeni olusturanlar mutlu, bozuk duzene devam... %99, o yardim edilenler de bu mutluluk sonucu bu duzeni olusturan iktidari desteklemeye devam edecek...
  • hp yada msi alıcaktım son dakika karar verip monster almıştım. iyi ki almışım. pr derseniz ağır söverim 2 ay öncesinden entrylreim var
  • çok şık bir hareket, öküz altında buzağı aramamak gerek.

duygulandırdı.
  • inanıyorum bir gün modern dilenci olabileceğim.

modern dilencilik için gerekenler;

azıcık edebiyat kasma becerisi,
    duygu sömürüsü yapma becerisi,
    toplumun zaaflarını gözlemleme,
    doğru anda doğru sinir ucuna dokunma.

alacağım ulan seni mercedes bilmem ne.

sözlük içinde de yolumuza bakalım;

yargılanacaksınız, siyasal islam, yağ fiyatları, ekrem başkan süper, güne bir recep tayyip erdoğan debe’si bırak.
  • ulan, "reklam, pr" denilecek korkusundan insanlar iyilik de yapamaz oldular. monster'ı tebrik ediyorum. ne çocuğun kim olduğunu biliyoruz, ne yüzünü gördük, ne de bi video bişey çıktı ortaya. normalde bu gibi durumlarda nasıl olduğunu biliyoruz. firma laptopu verir vermeyi ama, çocuğun 7 ceddini ifşa ederler, milyon tane fotoğraf, acıklı müzikli video falan düşer ortaya.

monster ise sadece olayın mutlulukla sonuçlandığını gösteren bir fotoğraf ve kısa bir tweet attı. fotoğrafta da çocuğun sadece elleri görünüyor. daha ne yapsın adamlar. eğer laptopu hediye edip, hiç kimseye haber vermeselerdi bu sefer de haksız yere "umarsamadılar, koskoca firmasınız nolurdu bi laptop verseniz" denilecekti.

daha naapsınlar abi bi deyiverin hele ya.
  • 1- umarım monster pr için yapmamıştır.
    2- umarım çocuk bunların hepsini baştan sona planlayıp, monster'ı kullanmaya çalışmamıştır. çünkü planlı bir şeyse monster pr'ından çok daha tehlikeli.

ikisi de burayı okuyabilir, kusuruma bakmasınlar. 2-3 yıllık monster kullanıcısı olarak ufak tefek sıkıntılar hariç zaten firmadan memnunum. eğer ki olayda herhangi bir sıkıntı yoksa, fatmagül'e ulaşan kardeş adına en az, bilgisayarı kendi aldığım gün kadar sevindim diyebilirim.

keşke her problemimizi bu şekilde çözebilsek...
  • pr falan olmayandır. monster zaten bu zamana kadar müşteri memnuniyetiyle adından söz ettiren bir firma olmuştur. burada yaptıkları çok ince hareket kendilerine yakışırdı zaten. ayrıca, taş gibi laptoplara sahip firmadır, 6 yıl önce zamanın en iyi laptoplarından birini almıştım hala sorunsuz kullanmaya devam ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap