• şu dünyada yavrusu yanında olan bir anne ayıdan daha tehlikeli tek şey kadıköyde 10 kişi kalmış bir bejekedir.
    not: gs
  • hakemi nasıl yendiniz ya anlatabilir misiniz? hadi diyelim ki arda’nın pozisyonu penaltı değil r başka?
  • içimin yağları eridi bir fenerli olarak ohhh. siyasetçi tribün çocuklarına da kapak olsun. işinizi yapın.

bu fener anadolu takımından kötüdür. en son ne zaman şampiyon olduğumuzu unuttum. sayelerinde artık futboldan soğudum.

sen kendi evinde 10 kişilik rakibiniçinden geçemiyorsan, sen büyük takım değilsindir. fazla lafa gerek yok. aziz yıldırımın ahı kalmış bu takımda.
  • penaltı başlığına yazdığım yazı aşağıda;

bu penaltı fenerbahçe'nin 10 senedir neden şampiyon olamadığının sebebi, böyle olmayan penaltılar, ofsayttan gollerle kendilerini kandırıyorlar, sezon sonu hüsran.

biraz futbol takip eden birisi, şuna penaltı demez. adam baktı topu kaybedecek kendini yere bırakıyor, uzatılan ayağa değmiyor bile.

ilahi adeletin bu kadar çabuk tecelli edeceği düşünmemiştim ama 10 kişi kadıköy'de. hehehe
  • derbilerde penaltı dışında gol attık lan en azından aferin irfan.
  • ağır yenilgi
  • ölme karabaş hahhahaha
  • fenerbahçe'nin şerefiyle bu kadar oynanılan bir maç hatırlamıyorum. fark yedikleri ve travma geçirdikleri çok maç olmuştu tabi ki. ancak 10 kişiye, üstelik iki penaltı almışken, 4-2 gibi bir skorla yenilmek, fenerbahçe'nin zaten var olan travmalarının üzerine tuz biber ekti. neyse ney, vurduk geçtik :)
  • arkadaşlar abartacak bir durum yok. feneri kadıköy'de 10 kisi yenmek bir beşiktaş geleneğidir. daha önce kalecisiz de yaptık bunu.
  • fenerbahçenin şampiyon olma ihtimali temsili

görsel
hesabın var mı? giriş yap