• yaşım 40'a dayandı benim. hayatımda izlediğim en sansasyonel derbi galibiyetlerinden birini izledim az önce. haksız yere penaltı gölü ye, aleyhine ikinci penaltı çalınsın ve kırmızı kart gör. sonra git deplasmanda fenere 4 gol at. nerden baksan tebrik edilesi. beşiktaş gövde üstünde baş, baş üstünde akıl bırakmadı, esti geçti. tebrik ederim.

not: gs.
  • onbinlerce maç izledim brezilya liginden kore ligine kadar önüme gelen maçları izlerim, evinde oynayan ve 2 penaltı alan, 1/0 önde olan ve rakipte 10 kişi kalmış takımdan 4 gol yiyen bir takım daha hayatımda görmedim. böyle bir hezimet görmedim hayatımda.
  • şu dünyada yavrusu yanında olan bir anne ayıdan daha tehlikeli tek şey kadıköyde 10 kişi kalmış bir bejekedir.
    not: gs
  • kadıköyde desibel rekoru :
    0db
  • ilk iki dakika itibariyle henüz penaltı yok. fenerbahçe seyircisi sabırsız.
  • daha maçın 40ıncı dakikasında "ararım, sorarım seni her yerde, sorarım ıssız gecelerde, beşiktaş nerede" tezahüratı yapan ebleh fenerbahçe taraftarına (bkz: nathan redmond) çıkardı gösterdi... beşiktaş'ı.
  • besiktasim 4-1 onde mi yoksa tineri fazla mi kacirdim?
  • ittire kaktıra şampiyon yapmaya çalıştıkları takım, 10 kişiden 2 gol yiyor.

lale orta bayılmış mı git bi bak git bi bak.
  • penaltı diyen siktirsin gitsin doktora gözüksün.
  • bugün maç bittikten sonra farkettim ki fenerbahçe sayesinde daha medeni bir insan oldum.
    maç bitti whatsapp gruplarında bulunan besiktaşlı arkadaşları tebrik ettim, hakettikleri bir galibiyet aldıklarını vurguladım. neden mi? çünkü yarın işe gittiğimde bu medeni tavırlarımdan dolayı daha az dalga geçerler, daha az taşak oğlanı olurum diye.
    amk senin fenerbahçe kere ya. ne hallere düşürdün bizi. ben de istiyorum arsız bir köpek gibi rakip taraftarlarla dalga geçeyim, nasıl koyduk ehi ehi diye gezeyim ama yok olmuyor. norveç vatandaşı gibi geziyoruz sayende helal olsun.
hesabın var mı? giriş yap