• hacettepe tıp fakültesinden olan ve atatürk'ün cumhuriyeti muhafaza için görevlendirdiği kişiler olması gereken bu insanların yaptığını sözlükte teşhir etmek istedim. 'saygı gösterin' adı altında kendi kutsallarına laf ettirmeyen, edenleri linç eden bu kesimin ülkenin en önemli dokunulmazına bu şekilde dil uzatmasının cezalandırılması için lütfen sözlükteki arkadaşlar gerekini yapsın ve hukuk mücadelesini başlatsın.

http://i.imgur.com/4ilzvox.jpg
  • ederse etsin. burada savunulacak bir şey varsa onların atatürk'e hakaret edememeleri değil, başkalarının da onların peygamberlerine hakaret edebilmesidir.
  • (bkz: yav he he)
  • ekşi sözlük linç ekibi görev başına gelmeden evvel samimiyetle bu arkadaşların bilip de azılı kemalistlerin bilmediği sırları paylaşmalarını istiyorum. böylece doğruları insanlar daha çabuk öğrenir; adalet, hak yerini bulur.

yoksa eleştirdiği öğretilmiş, dikte edilmiş ezberlerin beterini yaptıklarını biri arkadaşlara söylesin.

yardımcı olmak isteyenler de mesajla ulaşabilir.
  • ulan hacettepili tıp öğrencileri oldukları nereden belli? kaldı ki öyleler ise doktorlara ne diye laf çakıyorsun şimdi vicdansız?
    2 tane dingil facebook'tan mesajlaşır gibi yorum yapmışlar.
    en az onlar kadar sen de dingilsin. tüm tıpçıları zan altında bırakıyorsun.
  • buradan da tıp fakultesinde beyinlerini yediklerini anlıyoruz bir kez daha anladım ki insanın lisansı unvanı başarısı ardına gizlenen bir çok iğrençlik onursuzluk haysiyetsizlik var
  • sevgililermiş bu cemaatçiler bir de.

kesin bilgi yayalım.

ha bir de süleyman cemaatindenmiş.
  • senin mikrop diye nitelendirdiğin adam olmasa o sevgilin midir arkadaşın mıdır kapalı zaar kim bilir kime kuma olacaktı hey genç diyerek cevap verilmesi gereken hakarettir.
  • orospu çocukları tayyonun sahte sınavlarında orayı kazandığı için cehalet de diz boyu . . oğul gerizekalı oğul biz size yenilmedik , biz kömüre makarnaya yenilmedik , biz sahte ekonomiye yenilmedik , biz bop projesine yenildik . sizler değil miydiniz o bopun müdürü bekçisi , özel yetiştirilmiş adamları . içiniz çok rahat olsun . 5 yıl içerisinde islamcıyım ayağına yatan tek bir kişi kalmayacak bu topraklarda. ağababanız hazırlığını çoktan yapmış
hesabın var mı? giriş yap