• öncelikle başlık doğru, haber 20 ekim 2021 tarihinde yayınlanmış.

görsel ise şöyle.

haber linki

ben bunların insanları salak yerine koymalarını geçtim, hiç vicdanınız yok mu sizin? bu millet sizin gibisini görmedi. tek tek, birey birey sike sike hesap vereceğiniz günler geliyor.
  • kahverengi t-shirtlü dayılar bunu beğendi.*

zaten hitap ettikleri kesim de onlar.

abi inanamıyorum ya, adamlar avrupa'da maaş alıp orada yaşayan adama türkiye'de para harcatıyor, türkiye'de tl ile maaş alan adama da euro cinsinden peynir satıyor.

böyle yalan haber olur mu ulan utanmaz arlanmaz insan müsveddeleri...

ülke öyle bir halde ki söylenen yalan bile birkaç saat sonra tekrar yalan hale geliyor. öğleden sonra fiyatları tekrar editlersiniz artık.

(bkz: 21 ekim 2021 para politikası kurulu toplantısı)
    (bkz: 21 ekim 2021 dolar kuru)

edit: imla
  • kendi sefil kümeslerine tıkılıp mutlu olduğunu sanan geri zekalı insanlara özel hazırlanmış avuntu haberidir.

çok da dert etmemek, gülüp geçmek en iyisi.
  • avrupayı geçtim türkiyedeki fiyatların da yanlış olduğu haber. kim yaptı ya bunu.
  • bir ülkede medyanın işleyebileceği en büyük günah milleti geri zekalı yerine koymak olsa gerek. bu da o sefalette bir haber işte.

bağımsız, demokratik ve laik yargı önünde hesap vereceksiniz.
  • haberde rakamsal olarak sanırım yanlışlık yok. en azından ilk bakışta gördüğüm kadarıyla.

sorun şu; bunu anlayıp yorumlayarak ve bu haberi yapanı lanetleyecek insanlar lazım ve maalesef bunlardan yeteri kadar yok ülkede.

allah akıl fikir versin.

edit: avrupa rakamlarının da alayı yanlış diye mesajlar alıyorum. ali rıza bey modundayım şu anda :(
  • sizin vicdanınızı s.keyim.

8'li tuvalet kağıdı 16.90 tl ( 1.56 euro)
    türkiye gazetesi 1.50 tl ( 0.13 euro)
  • haberi hazırlayanların insanları salak yerine koymadığı, zaten salak olan insanlara yaptığı haber. işte bunu anlamıyorsunuz. bunlar size bize değil kolayca her zaman kandırabildikleri ve hemen inanan sorgulamayan istese de sorgulayamayan salaklara.
  • bir siyasal islamcı hareketidir.

hiç şaşırtmaz.
  • maaş.......... 1.520 avro (16.416 tl)......... 261 avro (2.825 tl)

yazmayı unutmuşlar sanırım, ben ekleyeyim.
hesabın var mı? giriş yap