• evet. hırsızlardan kan alınacak.
  • dandik bir vakfın bile mahkeme kararıyla boşaltılamadığı bir yerde yaşıyoruz, ülke yönetimini mi bırakacaklar. (not: 1. dandik vakıf derken demek istediğim bir mahkeme kararına karşı durabilen anlayıştır. not:2. arkadaşlar umutsuz değilim, ama kolay olmayacağını görüyorum. belediyeler seçimlerinde bile seçim tekrarlandı. olmadı belediyenin görevleri törpülendi. not:3. halkımızın gücünü de biliyorum, kendi düzenini bozdurmayacak umursamaz tarafını da biliyorum.)
  • hayatınız tehdit....

istanbul seçimleri için de aynısını söylüyordunuz, birincide olmasa da ikincide paşa paşa gittiniz.
  • bahsettiği kutuplaşmaya tv'lerde en çok katkıyı veren gazetecilerinden biridir kanımca. sözde aklıselim iki tarafa da uyarıda bulunduğu söylemleriyle muhalefeti sindirmeye çalıştığını görmemek için kör olmak gerekir. ama şunun artık iyice anlaşılması gerekiyor (bkz: bir devir sona eriyor)
    edit: imla
  • ha taam o zaman, seçim yapmayak. nage öyle istiyor.
  • (bkz: ya istiklal ya ölüm) sözünü söylemiş mustafa kemal atatürk'ün gençleriyiz biz.

kan akıtılmasından yana değiliz, demokratik yollarla oy verme hakkımızı kullanarak sizi tıpış tıpış seçim sandığına gömeceğiz. ama kanımızı akıtmak isteyen olursa, atatürk'ün söylediği gibi muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda fazlasıyla mevcut. elbet hakkınızdan gelip kendimizi savunuruz.

nagehan çok samimiyetsiz ve sinsi bir insansın. seni ciddiye alan senin gibi olsun.

(bkz: #128849737)

junkrat nickli yazar da üstteki entryde, amaçlarının ne olduğunu net şekilde yazmış. algı operasyonlarına boyun eğmeyin.
  • bu salakların ucuz söylemlerinden etkilenmeyin, hiçbir bok olmayacak ve tıpış tıpış geldikleri gibi gidecekler. kendi götlerini kurtarma derdine düştüler ne yapsak ne söylesek de paçayı kurtarsak diye yırtınıyorlar. hiç çaresi yok gidicisiniz nagehan, korkacak biri varsa o da sen ve kocan gibiler türk yargısında verecekleri hesaplar için korksun, biz korkmuyoruz ama siz yargılanacaksınız ve çatır çatır hesap vereceksiniz.

kimse bunların lafına kanıp galeyana gelmesin belli ki seçime kadar yine her türlü pisliği yapacaklar.

bu lafı muhalefetten bir gazeteci veya mv dahi söylese anında dava açar götünden kan alırlar ama nagehan götü sağlama aldığı için rahatça işkembeden sallıyor.

en güzeli de ne biliyor musunuz gözlerindeki korku, izlemeyenler mutlaka izlesin. nerede olsam tanırım bu korkuyu.

debit: bonus ve daha açıklayıcı olması açısından, nagehan ile aynı korkuyu yaşayan cem küçük denen havuz medyanın yaverlerinden biri bakın nasıl anlatmış;

oynat bakalım uğurcum
  • nagehan alçı'nın hiçbir beyanı beni korkutmaz ve sevindirmez.
    seçim olacak, kaybedecekler ve gidecekler.. halk desteğini kaybettiler.
    bu laflar bir çıkış yolu bulma çabaları..
  • insanları korkutmaya çalısıyorlar. atı alan üsküdarı geçti seçiminde gece otomatik silahlarla kutlama yapılmasını hatırlayın. sedat pekerin meydanlara salınmasını hatırlayın.

lakin kimse bu fikirden korkarak ya da silivri soğuktur esprisine anlayış göstererek devam etmiyor. sandıkla gideceksiniz. hiç birşey de olmayacak.
hesabın var mı? giriş yap