• aşağıdaki linkten görülebilecek vahşettir.

https://twitter.com/…tatus/1428834467435646978?s=09

başlığı açıldıysa da göremedim kusura bakmayın. ancak videoda yaşı küçük olduğu tahmin edilen bir kadına inanılmaz bir şiddet uygulanıyor.

edit: olayın, videosu paylaşılan hesapta, mamak kutludüğün adlı yerde olduğu iddia ediliyor. ben de başlığa bu şekilde açtım. yer veya zaman ile ilgili detaylı bilgim yoktur. herhangi bir il, ilçe ya da mahalle ile ilgili kasıt bulunmamaktadır.

edit:

@rollingdrone adlı çaylak yazar arkadaşın mesajlarını bana ileten yazar arkadaşların mesajlarını aynen iletiyorum.

merhaba şu adi şerefsiz pedofil ırz düşmanının kimliği tespit edilmiş ben başlığı açana mesaj atamıyorum siz paylaşır mısınız ?

pedofili oruspu çocuğu 30 yaşında ve ismi ramazan demirtaş sevgilisi 17 yaşında işkenceye uğrayan kız 15 yaşında

https://youtu.be/jbhvh7rreas
  • yilmazi meseneden sileceksin videosu gunumuze guncellenmis
  • ülkedeki o.çocuklarının bitmeyeceğinin göstergesi olan video. vicdanınızı s.kiyim
  • sosyal medyanın gücüyle yapanlar mutlaka bulunmalı. böyle şerefsizce bir olay olamaz.

görevini yapacak bir savcı aranıyor.
  • o kızı darp edenden önce video'ya çekeni sikmek lazım. üzgünüm bu medyaya düşenlerden birisi. daha nice bu şekilde yaşanan olay vardır duymadığımız. belki de şu an bunu okurken bile. sadece ceza yeterli kalmıyor, sorunun ana kaynağına inilmedikçe sürekli biçilen fakat sürekli büyüyen bir ot'tan farkı kalmıyor.

(bkz: gün geçmiyor ki bir gariplik daha yaşanmasın)
  • gündeme girmesi amaçla yaziyorum. her gun ayri bir vahset arkadas. psikolojik olarak tamamen yıkılmış bir toplumdayiz.
  • antalyada benzer bir olayda failler çok büyük cezalar almislardi
  • kadına yaptıkları işkence!sapıklık! derhal bulunup, en ağır şekilde cezalandilmalilar.
  • dövülmekle kalmıyor aynı zamanda kıyafetlerini de çıkarttırıyorlar.
    videoda tek insan gördüm ben o da vahşi yaratık saldırısına uğruyor.
    benim ülkemde kendi vatandaşımın şiddeti sınırları zorlarken ileride göreceklerimden midem kasılıyor.
    biliyorum ki bunu yapan mahlukatlar salıverilecek içimizdeler yığınla kimimizin yatağında kimimizin yan komşusu kimiyle ise aynı iş yerindeyiz.
  • öncelikle izlediğime çok pişman oldum.
    böyle bir vahşet olamaz. bunlar ne yiyip ne içiyor allah aşkına. böyle kafalara nasıl ulaşıyorlar.
    ve bunu yapan bir kadın. kadın kadına bunu yapar mı? ne bu nefret? erkek bozuntusu şerefsiz ne yapıyor orda ya? inanılmaz gerçekten. ürperdim.
    ülkenin acilen akıl hastanesine kapatılması gerek.
    biran önce şu iki şerefsizin bulunması temennisiyle. gerçi bulunsa adli kontrol şartıyla geri bırakılır.
hesabın var mı? giriş yap