• gözünü korkutması için ağır bir ceza verilmesine gerek yok.

herkes gereken cezayı çekse bu kadar artmazdı suç oranları.
  • istismar, eziyet , hürriyetten alı koyma ve içinde daha nice suçları barındıran video

bunu yapan vicdansız o. çocukları sıradan bir hakimin tck ya göre basit bir matematik hesabıyla bile gün yüzü göremezler normalde

ancak mahkemede takım elbisenin iyi hal olduğu ülkemde, muhtemelen az bir ceza ile yırtacaklar.

yazık... ülkede ki adalet mekanizması suça teşvik sistemi haline gelmiş

edit:çok mesaj geldi işkence değilmiş doğrusu eziyetmiş.

işkence etmek için de kpss ye girme şartı aranıyormuş.
    kamu görevlisi işkence yapabilirmiş.

bunun dışında yapılan fiziksel ya da psikolojik şiddet eziyete giriyormuş.
  • böyle çaresiz kalan insanları görünce hem hallerine üzülüyorum hem de bunu onlara reva gören insanlara öfkeleniyorum. güçlünün güçsüzü ezdiği ve herkesin kendi adaletini sağlamaya çalıştığı bu pis düzeni değiştirmenin tek yolu her ne kadar eğitim olsa da kendini bir bok zannedip başkalarını cezalandıran insanların hak ettiği tek şeyin ızdırap verici cezalar olduğunu düşünüyorum.
  • kamu spotu : eleman boku yedi temiz 15-20 yılı var. bu davalar yıllarca sürer ama sonunda boru gibi cezayı döşerler pek kamuoyunda duyulmasada .darp, kişiyi hürriyetinde yoksun koyma, tehdit, şantaj vs gibi suçlamalar 15-20 yılını götürecek bu elemanın gönül isterdiki çindeki gibi direk kurşuna dizsinler
  • gücün o öksüze mi yetti. çivili sopayla dövecen bunu.
  • bu neydi ya? başkentte yaşanan olaya bak. adam bir de kadını alenen soyuyor. içeri atılır bir kaç gün durur sonra çıkar ne yapalım...
  • lanet olsun sizin gibi insanlara ya gece gece nasıl moralim bozuldu bu nedir allah aşkına bir çocuğa bu zulmü nasıl yaparlar
  • dağa adam kaldırıp üstüne kızı soymuşlar. sağlam ceza alacaklarını düşünüyorum inşallah yanılmam.
  • "abi onu indirmeyim namusum" diyen kadına indirmezsen ben seni döverim diyen ve kendini namuslu zanneden karaktersiz orospu çocuğunu barındıran bir video.

o adamın götüne kazığı sokup çükünü kesip eline vereceksin ve kızılay meydanında gezdireceksin. şiddete şiddetle karşılık vermediğin sürece insanoğlu akıllanmaz.
  • bir kız, başka bir kıza (erkek arkadaşı ile birlikte) işkence yapıyor ve erkek arkadaşının o kıza "külodunu indir" demesini normal karşılıyor. inşallah o erkekle evlenirsin sana edebileceğim en büyük beddua bu olur.

edit: mağdur kız 15 yaşında, fail olan kız 17 yaşındaymış. videoyu çeken şahıs ise 30 yaşındaymış. evet 30 yaşında evli-çocuklu bir adamın 15 yaşında bir çocuğa "külodunu indir" dediği bir video izledik. senin ben sıfatını s... her iddiasına varım ki bu olayı kurgulayan ve böylesine çirkinleşmesine neden olan da bu pedofili sapıktır.

edit2: mağdur kızın da kendisine bunu yapanlardan pek bir farkı olmadığına dair ikinci haber. anlaşılan şu olaylardaki tek mağdur insanlar bizleriz. böyleleriyle aynı toplumda yaşamak zorundayız. çocuklarımız onlarla aynı kaldırımda yürümek zorunda ve hatta belki aynı okula gitmek zorunda. yine de o 30 yaşındaki sapığın bu olaylardaki rolü diğer hepsinden farklı. hadi bu ikisi hala kanun önünde çocuk sayılır, sana ne oluyor? zaten boşanacaksın ve çocuklarını bir daha göremeyeceksin (yani umarım) yine de bir yerde karşılaşacak olsan nasıl bakacaksın yüzlerine? nasıl bir adamsın lan sen? bu çocuklarla yakınlaşırken onların yetim-öksüz olmasından faydalanıyorsun değil mi? allah senin belanı versin.
hesabın var mı? giriş yap