• habere göre gerçekleşmesi beklenen karşılaşma. yalnız ligin son haftasına denk geliyorken, 3 gün sonra da kupa finali varken nasıl bir çözüm bulacak tff çok merak ettim.

şahsen daha gol bile atamadığımız takımla hazırlık maçı yapmak için ligi mundar etmeye gerek yok.

edit: kesinleşen maç.

tff mode on
    ben tff'nin bulacağı çözüm yolunu da belirledim kafamda. ligi son haftaya bırakmadan bitirecekler, şampiyon ve küme düşecek takımları belirleyecekler. böylece hiçbir sıkıntı kalmayacak *
    tff mode off

edit 2: tahminimin bir kısmı tuttu, şampiyonluk bu haftasonu kesinleşecek gibi. bi bakarsın küme düşenler de kesinleşmiş bu hafta. *
  • resmi maç olmasa da artık ingilizlere bi gol atmamız gereken müsabaka.
  • stsl son haftası ile çakışan maç. tff'nin rezillikleri bitmek bilmiyor. ingiltere'den maç teklifi gelmiş reddetmek olmaz diye lig maçının olduğu gün milli maç düzenleyen bir federasyonumuz var. allah akıl fikir versin. arkadaş haftaya yapalım veya yapmayalım dersin bu kadar ezik olmanın mantığı nedir acaba??
  • muhtemelen sezon 1 hafta erken bitirileceğinden oynanmasında sakınca olmayan müsabakadır.
  • milli takımın a2 takımı oyuncuları ile mücadele edeceği karşılaşma. yok lan böyle de olmadı, bu adamlar da oynuyor ki kendi takımlarında. sahi ligin son haftası oynatacak kimi bulacaksın?

edit: biraz daha düşündüm tarih değişikliği olmazsa kendi takımlarında ilk 18'e giremeyen oyuncularla çıkacak milli takım ve ingiltere bizi tokat manyağı yapacak. ama bence tff ligin son hafta tarihini değiştirir. *
  • tam tüpçülük hareket olmuş maçtır. ligin son haftasının oynanacağı gün hangi milli futbolcuyu bulup da sahaya çıkartacaklar merak ediyorum.

eminim ingilizler de dikkat etmemiştir. yoksa uyarırlardı bizimkileri.

babası alsın şunu artık şirketine de kurtulalım.
  • ingilizlere tarihimizin ilk golünü atıp atamayacağımızı merak ettiğim maç
  • nasıl iş bu bir hazırlık maçı için lig fikstürü mü değişecek aynısının ingiltere de olduğunu düşünün düşünemedi
  • böyle bir fırsat kaçmaz mantığı ile tff atlamış hemen...bir iki haftayı salı çarşamba perşembe oynatmayı planladılar bence...
  • enazından gol atacağımız maç. bu sefer olur diye bekliyoruz.ligde çoğu şey belli olur o zamana kadar.yurtdışındaki oyuncularında durumları netleşmiş olur.sadece şampiyonluk belki son haftaya kalacaktır.avrupa şampiyonasına 20 gün kala milli takım için iyi bir hazırlık olur.
hesabın var mı? giriş yap