• soulflydan once cikan linea77 cok uzun zamandir ozledigim performansi sundu gercekten de en son radical noiseda boyle bisi hatirliyorum, ama eskisi gibi olmadigindan ortamlar sonuktu biraz seyirci tepkisi, soulfly sahne aldiginda ise en baslarda pogoya girmemek icin kendimi tutsamda 4-5 senedir hayallerimde olan canlı jumpdafuckup ile kendimi tutamadım tabiki ancak biraz daha costuktan sonra koltuklara verdim kendimi, konser alaninda gordugum antisilence erdem ve radical noisedan kerem ise bir anda ah nerde o eski gunler eski konserler dedirtti, derin dusunculere daldim, konserden sonra eve yururken soulfly kadar aklımızda, radical noise re-unite dusuncesi vardi.
  • 14 mayıs 2005 therapy istanbul konseri gibi bir konserdi. muhteşemdi ama katılımı da, entry sayısı da düşük.
  • nasıl başladığı ve bittiği hala anlaşılmayan tadı damakta kalan soulfly mucizesi konser..
  • korktugumun basima geldigi konserdir.cidden yeni melek'in ses sistemi yetersizdi.belki konseri biraz sonuk kilan buydu.ama herseye ragmen muhtesemdi.hayatta yapilmasi gereken seylerden birini yaptim, artik olsemde gam yemem.
  • 2006 yılının en iyi konseri ve konserden iki video. ses kaliteleri düşük elbet. ama ilk video muhteşem (livin sacrifice, roots bloody roots ve jumpdafuckup'ın girişin), kesinlikle izlenmeli.

http://www.youtube.com/watch?v=vrlzi0_z_ma
    http://www.youtube.com/watch?v=xd4nr7vgq4u
  • 6 sene olmuş ama hala dün gibi hatırlıyorum. ilk konserimdi zira. konser öncesi iskenderin peşine bira yuvarlamamak gerektiğini öğretti önce o gün. sonra yeni melek önünde kuyruğa girildi. kuyruktaki kalabalıktan parça parça umbabaraauuumaaaa hoobeeeenn goooolll nidaları yükseliyordu. bu tarz bir ortama alışkın olmayan bendeniz pek de rahat hissetmiyordum kendimi. oraya ait değil miyim acaba diyordum kendi kendime. bir yandan da kapıdan girebilecek miyim acaba düşüncesi kurcalıyordu aklımı. neyse girdik içeri. bir süre bekledikten sonra linea 77 çıktı sahneye , isimlerini dahi duymamıştım o güne kadar ama o walk like an egyptian coverları bütün ruh halimi bir anda değiştirmişti, artık o kalabalıkla bir olmuştum. hayvanlar gibi zıplar halde buldum kendimi bir süre sonra. neyse efendim indiler sonra sahneden. hatırladığım kadarıyla baya bi bekledik sonra ama sonunda çıkmışlardı sahneye. babylon'la girdi soulfly, roots, jump da fuck up, back to the primitive, arise again , mars ve eye for an eye'da çılgın bir seyirci performansı hatırlıyorum. gerçekten inanılmaz bir konserdi. o konserden sonra o kadar sağlam bir seyirci gördüğümü hatırlamıyorum açıkçası. sayısız mosh pit , crowd surf döndü o gece. kısacası ilk konserim için bir konserden alabileceğimin limitini gördüm o gece.
    o gün o ruhu tadmak çok güzel bir başlangıçtı benim için , zira bu tarz konserlerde en sevdiğim durum izleyici ve grup bütünlüğüdür benim için. ses düzeni vesaire kötü olsa dahi iyi bir seyirci kitlesi konserin ivmesini bir anda yukarı çekiyor enerjisiyle. o yüzden getirmeyin artık şu fotoğraf makinelerinizi konserlere, o anı sonuna kadar hissetmek ve yaşamak, çektiğiniz sikko fotoğraflara bakmaktan daha değerlidir her zaman.

özel not: o tuvaletteki hayvani görüntü (iskender+bira) bana aitti, pardon beyler.
hesabın var mı? giriş yap