• olaylı geçmesini beklediğim kurdur. olur da tutturabilirsem ve bu başlıkta yüzlerce entry olursa kendimi hem trader hem de kahin ilan edeceğim...

edit: üçgeni kırdı arkadaşlar, hedef 9 tl. tabii ki de ytd

görsel
  • dolar kurunun 9 olacağı tarihi gün olacaktır. binance gibi yerlerden döviz toplayabilirsiniz.

-muhalefetin yerel seçimi çağrıştıran tweetleri.

-merkez bankası yardımcısının görevden alınması.

-18:00'da kanıtlı gelmesi halinde, sedat peker açıklamaları.

tayyib'in suskunluğunu bozacağı haftasonu olacaktır.
  • 27 mayıs 2021'deki yükseliş kontrol altına alınamazsa bugüne yeni bir rekorla başlayabiliriz.

bence burada kontrollü bir yükseliş dönemine girdik. ihracat ve turizm için yüksek tl çok da istenilen bir durum değil.
    bu nedenle dolar/tl kurunda bir miktar daha yükseliş bekliyorum.

ayrıca amerikan merkez bankası'nın parasal genişlemeyi artık kontrol altına alacağını ve yükselen enflasyonu düşürmek için fed'in faiz artışına gideceğini düşünüyorum.
  • merkez bankası tamtakır kuru bakır, cari açık veren, zırt pırt merkez bankası başkanı değiştiren, siyasi açıdan çalkantılı bir ülkede nereye gideceğini tahmin etmenin zor olmadığı kurdur.görsel
  • 8.60'ları göreceğini düşünüyorum. haftayı yüksek kapatır büyük ihtimalle.
  • ne kadar iyimser arkadaşlar var onu gösteren başlık.

hala bir kontrol çerçevesinde hareket ettirilebildiğine inanmak gerçekten çok aşırı iyi niyetli düşünmek demek.

ekonominin tekeri patlamış ne var elinde ne ile değersizleşmeyi durduracaksın?günlük silahların bile etkisizleşmiş durumda.müthiş bir fakirleşme yaşıyoruz ve bu olağanlaşıyor.
  • 8.60a sıçraması ve rekor kırması beklenebilir, zira fed, mb, sp, rte, akp, jpg, png.... ha unutmadan, ytd
  • 5000 tl maaş alan artık 500 euro alamıyor.

yalama olmuş bir toplum için çabalamaya gerek yok.

umarım hakkını aramayan, bir kuru ekmeğe muhtaç olur.
  • rekor kırması beklenen kurdur. (edit) rekor geldi. güncellendi.

dolar rekor kırdı mı? hesaplara doldu mu? (hey...)
    uydurduğun yalanlar mabadına girdi mi? (yar...)
    yetkiyi deliye, yetki verdim deliye...
    kara para yollamış sedat vekillerime...

(bkz: geziciler yüzünden 1.82'den 1.92'ye fırlayan dolar/#123862218)
  • (bkz: dolar 8.50'ye düşünce suspus olan ekşici)

ezanları indiremeyeceksiniz, bayrakları susturamayacaksınız!!!1!
hesabın var mı? giriş yap