• durum vahim; daha vahim olan şey ise durumun daha da kötü hale geleceği.
  • beter olun mınakoyayım.
  • ve bazılarının hesabina 25.000 eurocuk yatarken bazilarininda vücudunda 25.000 sinir hücresi harekete geçecek.gram uzuleni peter north reise havale ediyorum.
  • galatasaray taraftarının uefa'ya copy paste mail kampanyası yaparak unutacakları müsabakadır...

dear mr platini

durum çok fena ... üflüyoruz sönmüyor...

(bkz: beter olun)
  • -ben adama bileklik gibi geçiririm demek

-saksıya fesleğen gibi oturturum manası da çıkabilir
  • bütün galatasaray takımının rezilce oynadığı maç, sinir krizleri geçirdim karaktersiz herifler mücadele yok ruh yok hiçbişey yok...
  • babam,galatasaray'la aramızda kaç puan fark oldu dedi..ağzımda lokma vardı elimle de gösteremedim aq.

not : bjk
  • galatasaray'ın son dönemlerde geldiği hali en net gösteren maçlardan biri olmuştur. bu durumda emeği geçen kim varsa en içten küfürlerimi gönderiyorum.

utanması olmayan bazı şikeci takımın taraftarları galatasaray'ı sahtekarlıkla itham etmiş. ulan takımımın adı şikeci diye çıksa sahtekarlıkla ilgili cümle kurmaya utanırım. hakemlerin bu ligde en sevdiği takım kim desek, herkes ortak beyanda bulunur takımını göstererek.
    hayır bir de şu bu adam etti bu takımı falan diyor, uefa'da mı bu yapının içindeydi? galatasaray'ı uefa mı şampiyon yaptı avrupa'da adam olsun diye? bahsettiği kurumların galatasaray ile uzaktan yakından alakası yok gelmiş embesil gibi bağlantı kurmaya çalışıyor, bildiği bütün şirketleri yazıyor. hakemler zaten en çok senin şikeci takımını besliyor penaltılarla, haksız kararlarla nasıl bir yüzsüzlük lan bu.

nasıl gerizekalılarla bir aradayız ya. iki gün önce çıkıp başkanını istifaya davet eden, ömrünün yarısını galatasaray şampiyonluğu görerek geçirmiş adamlar galatasaray hakkında ileri geri konuşuyor. en son böyle küme muhabbetleri falan yaptıklarında galatasaray bütün kupaları kapatmıştı ne balık hafızası var millette.
  • galatasaray 2. başkanının mağlup olunan maçtan sonra çıkıp "sneijder yoktu, podolski yoktu" ve hatta utanmayıp "hamit yoktu" diyerek mağlubiyete bahane aramasıyla beni galatasaraylılığımdan utandırdığı bir maç. yeter artık defolun gidin şu takımdan ilkel yöntemlerle takım yönetmeye çalışıyosunuz.
hesabın var mı? giriş yap