32 entry daha
  • 32 yaşında aileden hiç birsey almadan kendi emeğiyle nakit 1.5 milyonu, 1.2 milyonluk arabası, 2.5 milyonluk evi 600bin tllik kripto varlığı olan erkek siker atar. köpek çeker.

edit: bazı gebeşler 2.5 milyonluk evde oturmama takılmış. anlatayım dinle gebeş gablumba. evi bundan 6 7 sene önce aldım doğal olarak eskidi biraz. ikincisi o zaman durumum böyle değildi pahalı bi muhitten değil normal bi muhitten aldım. ücüncüsü ev değiştirmek kolay mı amk bir sürü işi zahmeti var. yine koyduk ilana 1 ay olacak kimse arayıp sormadı bankalar kredi vermiyor millete. ev de eli yüzü düzgün sağlam, geniş, kaliteli işçiliği olan bi ev. havuzu var otoparki var. napim amk illa daha pahalı evde oturcam diye yırtınayım mı?

yani 1.2 milyonluk arabamin olmasına rağmen 2.5 milyonluk evde oturmam beni gösteriş budalası yapmıyor gebeşler
  • masrafı yoksa birkaç yıl kirada yaşar.
  • 0 lirası olan erkeğe göre daha avantajlı olan erkektir.
  • bu bilgiyi paylasarak ne yapmaya calistigi anlasilamayan insandir..
  • parasını lira olarak tutması ya mangal gibi yürek ister ya da akli melekelerinin yerinde olmadığının göstergesidir

edit: "adli" yazmışım arkadaşlar uyardı bazıları isyan etmiş, evet arkadaşlar akli olacaktı haklısınız...
  • bir an 2017 başlığı hortlatıldı sandım ama değilmiş.*
  • tezgahlar açılmış, hayırlı işler.

yalnız,
    (bkz: para orospuya gösterilir)
  • başlık eski diyicem çok eski de değil, 200.000 para mı lan bir de tl, bu halkı varıyla yoğuyla 10k dolar biriktirip sevinecek hale düşürenler utansın.
  • 2017 de olsak bir nebze
168 entry daha
hesabın var mı? giriş yap