82 entry daha
  • epik!

detaylar sonra.

güzelleme: kolkola kafa salladigimiz, burasi savaş yağmurdan kaçmayacaksin, saçının boyasi akiyorsa kandır o dayan dediğim, heavy metal konserinde ilk kez bir gül aldığım o güzel heavy metal sister, gel bul beni. daha çok işimiz var.
  • tam manasıyla sırılsıklam eden konserdir.
    performans muazzam, kitle muazzam, hava muazzam.
    long live metal!
  • gods of thunder fire and rain!

duaların kabul olduğu konser olmuştur. tabiri caizse diyeceğim ama mecaz falan da değil, sonlara doğru bildiğin donumuza kadar ıslandık. ama değdi.

ilk sahne önü deneyimimdi, tek kelimeyle efsaneydi. iki saat civarı sürdü, bana yetmedi ama verdiğim her kuruşa değerdi. kimse bana "bu adamlar yetmişinde, dedeler" falan yutturamaz.

"we will return!" dediler. bekliyoruz efendim.

bu arada heavy metal öldü diyenlere de ne diyorduk? :)

şükran editi: bu gece yanımda yoldaş olan @twiksingercekmucidi'ne teşekkürü bir borç bilirim.
  • son 1 aydır her gün 2005 yedikule zindanları konseri videolarını izliyordum ve öyle bir konser olması için dua ettim. abi black wind fire and steel'deki ortam hala gözümün önüne geliyor herkes deli gibi zıplayıp yağmurda kafa sallıyo videoya çeken bile görmedim pek o nasıl bir andı öyle.
  • konser diye geldik, anap mitingi çıktı.
  • efsane ötesi bir performanstı. özellikle eric adams'dan yaşından dolayı çok fazla çığlık falan beklemiyorduk ama adam yeri göğü inletti resmen. hatta göğü delip sırılsıklam etti hepimizi. helal olsun. allah hepsine uzun ömürler versin.

edit: ekleme
  • joey demaio'nun yine miting yapıp yapmadığını merak ettiğim konser.
  • şu ana kadar gittiğim en iyi konser olmasa da açık ara en epik olanıydı. yağmurun tam zamanında yağması, sahne dizaynı, alevler, konfetilerle birlikte gözler ve kulaklarımız tabiri caizse orgazm oldu.

görsel

görsel
  • joey demaio kılıçdaroğlu'ndan daha iyi konuşma yaptığı konserdir keşke aday olsaydı. şaka bir yana fena bir konserdi inanılmaz eğlendim
  • ülkenin metalcileri olarak böyle bir konsere hasret kalmışız ben onu anladım.

efsane bir konser oldu, özelikle performanslar eric ve angelo abim fenaydı joey abimin de ufak mitingi güzel gaza getirdi bizi son olarak heavy metal öldü diyenlere hassiktir diyoruz ve tekrar bekliyoruz kendilerini \m/
46 entry daha
hesabın var mı? giriş yap