• muharrem ince'nin habire küsküyü verdiği program.

boynuma dola muharrem reis.
  • nagehan hanım ayara doyamıyor, ama yeniden ve bu sefer üst perdeden duymak istiyor sanırım aynı ayarı, "siyasi iradenin üstünde, atanmışlar, seçilmişlere kul köle olursa onları sikerim" diyor sayın muharrem ince, siz bilmezsiniz normali de, olması gereken de bu, doğru diyor ince ince.
  • (bkz: bayramda yalova'ya gidicem) *

edit: bkz'i acma geregi oldu. sunucunun bir iki kez ardarda "amerika'ya gidecek misiniz?" sorusu uzerine "kesinlikle hayir" diyerek kendine has gulumsemesiyle "bayramda yalova'ya gidicem" demistir.
  • çok uzun süredir açık oturum izlemiyordum. bugün ilk defa açıp bakayım dedim ve gerçekten bazı şeyleri özlediğimi fark ettim. özgüven, cesaret ve hakkını savunma ile ilgili çok güzel örnekler verdi muharrem ince. umarım bu kıvılcım gittikçe büyür ve bu ülkeyi saran kapkara bulutları ortadan kaldırır.
  • genelkurmay başkanı, üniversitelerin rektörlerini, dekanlarını, yüksek yargı mensuplarını toplayıp, genelkurmay başkanlığının salonlarında, onlara ülkenin iç siyasetine yönelik ''brifing'' verirse genelkurmay başkanını görevden alır mısınız ?

ben de bunu sormak isterdim.
  • vizyon sahibi lideri özlemiş türk milleti. akıl , bilim, teknoloji konuşan siyasetçi uzun zamandır görülmemişti.
  • kesin okuyorlar burayı.

“benim yargılamak gibi bir görevim yok”

muharrem ince’nin döktürdüğü yayın.
  • ve nagehanın dudaklara ince bir köprü daha uzanır ..
  • sayın muharrem ince erdoğana eğer sen kazanırsan dediği sıra istemsiz şekilde nah kazanırsın imajı veriyor
    muharrem ince den erdoğana nah kazanırsın pozu
  • --- spoiler ---
    demirel'in yaptığı köprüden niye 11 liraya geçiyoruz da erdoğan'ın yaptığı köprüden 114 liraya geçiyoruz?
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap