• ulan adam tek başına gezi parkı amk.
  • ince’nin danışmanlarına; lütfen iletin.

seçilirseniz tayyip erdoğan’ı yargılayacak mısınız? diye soracaklar. bu soruya lütfen şunu desin;
    tüm kanallar bu soruyu soruyor neden tayyip erdoğan’ın yargılanması gerektiğini vurguluyorsunuz? sizce tayyip erdoğan neden yargılanmalı ki bunu ısrarla soruyorsunuz? ayrıca ben hakim, savcı ve avukat değilim. kimin yargılanması gerektiğine ben karar veremem. ben de dahil suçu olan biri varsa yüce türk mahkemeleri karar verir yargılanmalarına.

edit: başkanım önemli olan ilk kısmı. o gazetecileri(!) kendi silahlarıyla vurmak için;
    “neden hep bu soruyu soruyorsunuz? erdoğan’ın yargılanması gerektiğini mi düşünüyorsunuz?”
  • muharrem ince’nin “zekeriya öz”demesinin saniyesinde nagehan alçı’yı ekrana getiren yönetmen, sen harika bir detaysın. vicdani reddine kurban olduğum.
  • "erdoğan'dan daha yerliyim. afyon mermerini beğenmeyip, hindistan mermerinden sarayda yaşamıyorum." asdfasdafasdf

yazmalara doyamıyorum asdfasd
  • muharrem ince’den nagehan alçı’ya:
    “tayyip erdoğan’ı bana savunma, o kendisini savunabilecek biri”

ya muharrem ince senin benim bu ülkeye dair umutlarımı yeşertmeye ne hakkın var?????
  • -selahattin demirtaş'ı yardımcınız olarak düşünüyor musunuz?
    -karşımda rakip olan bir adaya benim yardımcım ol demek siyaseten nezaketsizlik olur.

adam size daha ne etsin be!

edityus: uzun nicklerden nefret ederim uyardı sağ olsun. terbiyesizlik değil nezaketsizlik olur demişti. düzeltme yapıldı.
  • --- spoiler ---

siyasetci allah'a hesap veririm diyerek kacamaz, allah'a hepimiz hesap verecegiz. sen halka da hesap vereceksin
    --- spoiler ---

gol ustune gol bir yayin. nagehan'in surati eksidi yayin boyunca.
  • gecenin şu ana kadar en kârlısı sağdaki 3. adam. bütün gece telefonda candy crush oynadı, az soru sordu az laf yedi, çay çorba içiyor beleş. valla kârlı adam.
  • muharrem ince bu sefer de nagehan alçı'yı rezil edecektir. merakla bekliyoruz.
  • --- spoiler ---
    demirel'in yaptığı köprüden niye 11 liraya geçiyoruz da erdoğan'ın yaptığı köprüden 114 liraya geçiyoruz?
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap