• çağımızda normal olan da budur. zaten normal bir erkek eğitim hayatını bitirmiş olduğunda 27 sine basmış oluyor neredeyse
  • şurada iki senem kaldı, kredi kartlarına 1500 lira borcum var. başka da hiçbir şeyim yok. bugün işten atılsam aç kalırım. lan sonra da diyorum ki, "ben niye depresyondayım, görünen bir neden yok ki?" al lan bundan iyi neden olur mu. temel ihtyaçlarımdan hiçbirini garanti altına almamışım, mağara adamından bile gerideyim, hayat kaygısı bakımından. hani anasına babasına, güçsüze muhtaca bakmıyorsa, yazıklar olsun bu erkeğe. ha, delikanlı gibi çıkmış benim dünya ile işim yok, aklıma estiği gibi yaşıyorum, bulursam yerim bulmazsam çalarım, açım diye ağlamam diyorsa ne ala.
  • 30 yaşında hala indirimli bilet kullanan bilmem kaçıncı üniversitesini okuyan öğrencilik hayatına takılı kalmış erkekdir.
  • çalışmak, evlenmek, mal sahibi olmak istememiştir.
    aynısının kadın versiyonu da olabilir bak genel olarak insan denir bunlara.
  • hayatını yaşamaktadır.
  • 8 yıl sonraki halimdir
  • normal bir turk gencidir.
    sen kpss ye girdin mi hic?
    ya da ev fiyatlarindan araba fiyatlarindan haberin var mi? bil ona gore konus. esra eroldaki muhterem kasolarin ilk sordugu sorudur bunlar.
  • daha iyisini almak için 5 yıl daha bekleyen erkektir
  • 30 yaşında hakedilmemiş işi eşi evi arabası olan erkekten çok daha şanslıdır. diğerinin de şansı varsa, bunları bir gecede kaybeder de, erkek adam olmanın kıyısına yeniden gelir..
  • 30uma gelince olacağım erkektir. şimdi yaş 23, okul bir sene uzadı bitene kadar yaş olacak 25(bu arada üniversiteye öss'ye girdiğim ilk senede girdim ona rağmen, lisede hazırlık oku üniversitede hazırlık oku, ilkokula 8 yaşında başlama durumuyla birleşince oldu yaş 23 amk.) ee bizim alanda yüksek lisans yapmayana ekmek yok, yaptık onu da diyelim yaş oldu mu sana 27. gittik askere geldik oldu sana 28. 2 senede iş bulsam bile evi arabayı hangi parayla yapacağım hangi parayla evleneceğim amk? hayır bu şartlarda aile desteği, miras, piyango falan çıkmadan yapabilen varsa beri gelsin. ha belki kredi çekip araba falan alabilirim iş bulursam ama girmem o yükün altına. evden kasıt da kira değildir heralde? nassı yapayım amına koduklarım bi deyin hele?
hesabın var mı? giriş yap