• 33 * askerimizin şehit olduğu yerin videosudur. jakuzi medyası vermez; biz verelim.

odatv linki
    voa linki

videonun başında kanla kaplanmış taş parçası ve yanındaki bot varya hani... işte onun üzerindeki tek damla kan etmeyecek kadar ciğeriniz beş para etmez sizin gibilerin. hala daha istifa etmeyin. bu video burada sizin utanç vesikanız olarak kalacak!

edit: aktrollerden sayısız, aynı içeriğe sahip mesajlar almaya başladım. talimat geldi sanırım. böyle günlerde bu tür başlıklar açmak birliğimizi bozuyormuş, ülkeyi kutuplaştırıyormuş; dolayısı ile beni eksileyip cimer'e bildirmişler. * eksilemezseniz, bildirmezseniz adam değilsiniz vatan hainleri.
  • ne hayaller son buldu burada.böyle şeyleri gizlediler hep, neymiş"düşman propaganda amacı ile kullanırmış".
    e biz artık şehitlerin adlarını bile bilmiyoruz, sadece sayılardan ibretler.ancak,son nefesi verdikleri yerleri görünce anlıyorsunuz ki hayalleri vardı.isimleri,sevdikleri, çocukları, anneleri vardı. bunların hepsi hala var ama artık onlar yok.
    şehitlerimiz sayılardan ibaret değil.
  • açmaya cesaret edemedim, ben iki gündür kahroluyorsam orada sevdiklerini kaybedenleri düşünemiyorum. hiç tanımadığım insanların üstümde hakkı var ve ben onların haklarının ağırlığından nefes alamıyorum.
  • sabah sabah ağlatmış videodur. iyi de oldu. unutmayalım, unutturmayalım. benzine 30 kuruş indirim yaparak gündem değiştirmeye çalışanlara inat, saldırıdan beri çıkıp milleti teskin etmesi gerekip ortalarda gözükmeyenlere inat konunun üzerinde duralım.
  • olan ölene oluyor, ölen ölüyor onlara "şehit" diyip sırtlarını sıvazlıyorlar toprağın altına gömüyorlar, yakınlarına 3 kuruş maaş bağlayıp tazminat veriyorlar, hayattakiler ise yaşamaya devam ediyor, sebep olanlar yerlerinde görevlerine devam ediyor. adalet mi bu?
  • yürekleri burkan görüntülerdir. yavrularımızın kanları hala taşların üzerinde. çok üzgünüz çok. allah gani gani rahmet eylesin.
  • 33 askerimizin şehit edildiği yeri, voa nın çektiği görüntülerle izliyoruz.
  • izlemeye bile cesaretim yok.
  • yıkıntılar arasındaki parçalanmış bot ve türk bayrağı taşıyan yine parçalanmış kamuflajın olduğu anları izlerken göz yaşlarına hakim olmakta zorlanıyor insan.

allah ailelerine sabır versin.
  • görüntüde yıkılmış yakılmış enkazdan başka bir şey olmasa da yarısına kadar dayanabildiğim videodur.
hesabın var mı? giriş yap