• şu linkten görülebilecek magandalık örneği.
    olayın öncesini bilmiyoruz tabi ancak eldeki görüntülerde inanılmaz bir magandalık örneği var.

edit: magandanin tüm bilgileri sakirecayyok nickli yazara teşekkürler:
    (bkz: #136012055)
    edit 2: yakalanmış links
    edit3: adam tam maganda çıktı bu haberde silahlı çektiği videoları var.
    edit 4: link uçmuş yeni linki bırakıyorum buyurun
    edit 5: elaman serbest kalmış sanırsam. çünkü bir twite yanıt vermiş tabi fake değilse: link
  • malum haramzadelerden birinin çocuğu diyecem ama neyse. bmwli olması ise magandalık seviyesini yükseltiyor.

t: trafiği tehlikeye sokup bir başkasının da malına zarar veren birinin estirdiği terördür.
  • bu barzoların güvendiklerini de, onları koruyanların da allah belasını versin.
  • yarın bulunur ama x partiden tanıdıkları sayesinde hemen salıverilir.

tanım: bir adet trafik magandası içeren video.
  • bu insanlar bu özgüveni nereden alıyor?
  • pahalı arabayla kendini bi bok sanan dağ ayılarından bir tanesi. bir yaptırımı olmayınca nesli de tükenmiyor bu hayvanların.

ayrıca kadının soğukkanlılığına hayran kaldım, belli ki kadının soğukkanlı oluşuna kudurup çareyi şiddette bulmuş.
  • akasya avm girisine yakin bir trafik oluyor metro calismasi yuzunden su an ne durumdadir bilemem. ben de yandan girmek zorunda kaldim cunku trafik oyle yerde basladi ki dursam arkadan carpacaklar zincirleme kaza olacak. oysaki kaynak yapmiyorum o seride gecme imkanim yoktu. neyse bir kadin yol vermedi yan yana geldik camlar acik.

kadin bana cam acikken bak cocugum yasindasin yakismiyor dedi. inanin kac sene gecti su laf aklima geldikce aynada bakip tukuruyorum su cumleyi nasil kendine soylettin diye.

bir anlik sinir gercekten baska hani burada yorumlamak kolay ama bazi anlarda tutamiyorsun kendini. oysaki yol ver gitsin veya hic takma birak gitsin. ulkecek sabrimiz da kalmadi hicbir seye.
  • hiç bir şey olmaz. yoluna devam eder.
  • bu şahsı gece yatağından alıp da sırtına basarak ters kelepçe yapmayan, adliye koridorlarında kadının ayaklarına kapanıp özür dilemek zorunda bırakmayan ülkelerde sıradan bir görüntü.

ama adam o kadar emin ki başına bir şey gelmeyeceğinden. en kötü ihtimalle ifadesi alındıktan sonra savcılık tarafından serbest bırakılacağından. insanın elinden "kendinden beterine denk gelsin" demekten başka bir şey gelmiyor. öyle bir vaziyet.
  • normalde boyle baskiklara yazmam ama bi an kendi esimi arabada cocuklar varken bu halde dusundum.

allah belani versin be adam, umarim birileri seni bulur da rezil rusva olursun zira turkiyedeki adalet sisteminin sana bise yapmayacagini hepimiz biliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap