345 entry daha
  • 118 yıllık galatasaray tarihinin, geçen sene ki rize maçıyla beraber en gereksiz maçı
  • şahane bir galibiyet geleceğine mi sevinsem yoksa icardi'nin son maçı oluşuna mı hüzünlensem bilemedim...

duygu karmaşalıklı bir maç... 3.5 üst yazıp geçelim köşemize...
  • ezeli rekabette şampiyonanın sahasında oynanacak final maçıdır. galip gelerek galatasaray’ın şampiyonluğunu gölgelemek isteyen fenerbahçe ile şampiyonluğu taçlandırmak isteyen galatasaray’ın maçıdır. çok keyifli bir maç izleyeceğimizi hissediyorum.
  • çok çok ilginç bir maç bekliyorum ,uzun yıllar unutulmayacak şeyler olacak bence
  • oyun zevkinden ziyade saha dışı ve saha içi gerilimlerle anılacak maç olacaktır.
  • fenerbahçenin rahat kazanacağı maç olacaktır.
  • musleranın penaltıda atışa çıkmasını dilediğim maçtır
  • fenerbahçeliler sezon boyu galatasaray deplasmanında şampiyonluk hayalleri kurarken galatasaray'ın kupayı kaldırışını izleyeceği maç olacaktır.

https://www.goal.com/…aldiracak/bltef1c9a631c0556d8
  • galatasaray ne zaman kendinden aşırı emin olsa fenerbahçe karşısında şapa oturmuştur. yine öyle olacaktır.

edit: ama olmadı...
  • tabi ya nedense sezonun en önemli maçında insanın eşinin anne ve babası yurtdışında olur ve en az 10-15k eden bileti devreder. ya da tarihi bir maçı kaçırmak pahasına arkadaşı ve babasına ücretsiz devredenler olur. nerede bu arkadaşlar bize de haber verin amk.

bu tarihi maçı büyük bir coşkuyla tribünden bütün sene her maçı izlediğim koltuğumdan izleyeceğim.
1740 entry daha
hesabın var mı? giriş yap