• iktidar sahiplerinin başörtülü bacılarla alakalı bir dertleri olmadığını görmemizi sağlayan şiddettir.

tek dertleri kendi rahatları ve saltanatları.

bugün başkan olsa yarın diyecek ki "peygamber olayım sorunlar çözülsün"

debe editi: türk, kürt, sağ, sol, ateist, muhafazakar birleşin vatan elden gidiyor!
  • üstü çıplak 100 kadar deri pantolonlu tarafından gerçekleştirilmiştir belki; polise hemen bok atmaya gerek yok; görüntüler önümüzdeki cuma yayınlanacaktır.
  • doğrusu, 4 mart 2016 başörtülü bacımızın ağzının yüzünün dağıtılması olacak. ben sağlam iradeye yordum.

burdan
  • başörtüsü deri miymiş?
  • "bu ülkenin polisi onlara taş atmayana, yakıp yikmayana, seslerini demokratik yöntemlerle çıkartanlara birsey yapmaz."
    bunu ben söylemiyorum . gezi parkı döneminde sıkça konuşuluyordu. ve bazı kişiler ," neden bana gelip birşey yapmıyor ?" gibi şeyler söylüyordu. ergenekon davasinda da "suçu olmayanları neden hükümet içeri atsın, neden beni içeri almıyorlar ?" gibi durumlar vardı.
    herkesin, her kesimin merakını gideren olaylar olarak tarihe geçecektir. biz dayagimizi yedik . şimdi sıra sizde. yarın kimde olacak belli değil.
    tanım ; uzulsem mi sevinsem mi bilemediğim olay?
    (bkz: hissizlik)
  • siyasal islam içinden gelen ve tövbe ederek doğru yolu bulan biri olarak her zaman için doğru bildiğim bir kelimeyi demek isterim.

siyasal islam kadar yavsak, omurgasız, bencil, fitneci, hain ve çıkarci bir oluşum daha yoktur bu topraklarda.
    tabiki büyük çoğunluk bireyleri ve ileri gelenleri ile beraber. .
  • bazı "gözü açık" arkadaşlar "cemaatçiler diye üzülmüyorsunuz ama yarın akp size de böyle yapabilir" diyerek bizi uyandırmaya çalışıyorlar da;

ulan bize zaten yapmadılar mı? yapmaya devam etmiyorlar mı? bize yapılırken cemaat onlara destek olmadı mı? hala daha "biz solcu muyuz da dövüyorlar" demiyorlar mı?

yarın beterin beteri gelip uzun'a "haksızlık" yapsa "uzun'a sahip çıkmalıyız" mı diyeceksiniz?
  • polis şiddeti değildir o. teröristlere müdahaledir. fetö terör örgütü değil mi kardeşim? zaman gazetesi bu örgütün yayın organı değil mi? o zaman o başörtülü kadın da teröristtir. yok edilmelidir!

faşizm nasılmış bacım? tadı biraz tuzlu, değil mi? insanlar döve döve öldürülürken pek tatlıydı, pek hoştu ama? demokrasi, adalet, özgürlük isteyen milyonları terörist ilan ederken şekerliydi ya hani? efendiniz copu götünüze sokunca mı aklınız başınıza geldi? beter olun it sürüsü, beter olun! kendi yarattığınız bu bok yığınında boğulun!
  • allah'ın türbanlı bacılara yardım etmemesi de olayın ayrı bir ilginç tarafı.

halbuki ben türban takmanın, nereden baksan en az +10 "allah power" eklediğini düşünüyordum.
hesabın var mı? giriş yap