• annie- iyi gunler, ben ayakkabi alacaktim.
    satici- tabii buyrun. kac numara efendim?
    annie- 42 lutfen
    satici- abinize mi? erkek reyonuna gecelim o halde.
    annie- hayir, kendime alicam.
    satici- olsun, biz yine de erkek reyonuna gecelim.
  • belli bir boyun üzerine çıkabilmiş örneğin 1.80 gibi bir yüksekliği aşabilmiş kız kişilerden ise gayet normal karşılanıp toplumda kabul görmesi gereken bir arkadaşımız olmuştur bu kızcağız. belli bir yüksekliği geçmiş cüsseyi dengeleyebilmek, için bir miktar dengeleyici momenti de oluşturabilmek gerekir. 36 numara zarif ve güzel ayaklarıyla sürekli devrilen bir versiyon yerine 42 numara paletleriyle dimdik durabilen alternatif daha çok puan toplar diyebiliriz.
  • - ehuehu 42 o nasıl ayak ya bi de kız olcan.

diye espri ya da yorum yapanlara

+ sanane lan gtüne sokmuyorum ya!!

cevabını vermesi muhtemel kızlardır.
  • hayatin anlamini ozumsemis demektir.
  • hayatın anlamını ayaklarında barındıran bayan.
    (bkz: 42)
  • boyu 1.70 asagisi olupta 42+ ayakkabi giyen erkekten bir farki olmadigi, hatta bu ayaklarin cogunlukla 1.80+ kizlarda oldugu düsünülürse, o erkeklerden daha bile iyi bayan
  • boyunuz 1.80 civarı ise kesinlikle lazım olan bişeydir büyük ayak.. ve hayır, ayak parmaklarımız tiksinç değil, ellerimiz de büyük olsa bile zarif olabiliyolar ve hayır adem elmamızın olması da zorunlu değil.. üstelik de konu komşunun ufak çocuklarına sürekli "süt iç evladım, boyun uzasın" dediği bir ülkede (en azından bizim apartman böyle derdi hep, işin kötüsü "süt içmiş de büyümüş" çocuk olarak ben referans verilirdim hep, herkes öfkeyle bakardı bana sabah sokağa çıktığımızda) ,insanların uzun boyun getirisi olan orantılı el ve ayakları neden bu kadar iğrenç bulduğunu anlayamıyorum...
  • hayatinin en buyuk hatasini bir ayakkabi dukkaninda calisarak yapabilecek kizdir:
    -buyrun efendim nasil bir ayakkabi bakmistiniz?ben size yardimci olayim.
    +babalar gunu icin hediye alacaktim....babamin ayagi tipki sizinki gibi.sunlari bir giyseniz de uzerinizde gorsem olur mu?
    -*
  • - hafta sonu maça gelir misin abi?
    - gelirim ama ayakkabı yok.
    - kaç numaraydı senin?
    - 42
    - hmm! 42, aysel'e bir sorsana onda olabilir..
  • ziki benkinden uzundur. net.
hesabın var mı? giriş yap