• hayırlısıyla uçak biletimizi aldığımız maç. umarım gittiğimize değer.
  • fenerbahçe taraftarının bulunacağı tribünün tam altından 70 grivna yani 8.5 liraya biletini aldığım lviv'de oynanacak karşılaşma. amacım tabiki fenerbahçe kısmından almak ancak henüz nasıl ne zaman satılacağına dair bir bilgiye ulaşamadım. bileti aldığım shakhtar internet sitesinde fenerbahçe tribünü satılmıyor. bizim kulüpten mi satılacak ne olacak bir bilen yeşillendirsin.
  • zorlu ve gollu geçecek bir maç olacaktir.
  • ciddiye aldigim icin aslinda kabahat bende ama dayanamadim, iste sike olmayan topraklar.

tsi 21:45'te baslayacak olan mac.

edit: ustteki entry'de "sike olmayan topraklarda fener'in fark yiyecegi mac" tarzi birseyler yaziyordu, silinmis. daha baslamadan entry sildiren mac...
  • oynanan futbola bakınca iyi bir sonuç aldığımızı düşündüğüm maç.evet bir çok aksaklık var ancak bunların takım olma yolundaki sürenin henüz başında olmamıza bağlıyorum.bu takımın gelecek için umut verdiği bariz.tura gelince zor görünsede iyi bir kenetlenme ve deplasmanda bulunacak goller ile mümkün görünüyor.
  • dünkü maçtan çok daha zorlu geçecek maçtır
  • eninde sonunda elenicez bu macta. simdiden soyluyorum sonra yok soyle umut verdik yok boyle ezdik yok sansimizi sikeyim muhabbeti donmesin iyi oynarsak da. kandirmayalim birbirimizi.
  • fenerbahçe'nin 3-2 kazanacağı maçtır. play-off rakibimiz ya ajax ya da sporting olur.
  • fenerbahçe'nin gollü bir beraberlikle turu atlayacağını düşündüğüm maç.
  • umutlu olduğumuz maç.bu takım bizi sağ bekimiz olmadığı halde yenemedi.bir de şike diyene sabri deyin artık.
hesabın var mı? giriş yap