• onu siktir et ukrayna - türkiye maçı ne zaman.
    (bkz: deplasman iştahı!)
  • konyada oynanacak olan 2018 dünya kupası eleme grubu 2.maçı.
    ayrıca mümkün olursa millileri tribünden desteklemek istiyorum.
  • bakınız enteresan, düşünebiliyor musunuz, 21. yüzyılda toprak kaybı yaşamış iki ülkenin karşılaşması olacaktır!

cumbaba'nın fatih terim'e, yenikapı ruhuna uygun olarak! , arda konusunu gözden geçirme tavsiyesi vermesine rağmen! , arda'yı kadroya dahil etmeyen imparator, bütün kanallarda itibarsızlaştırmaya çalışılıyor.

fatih terim'i görse, önünü iliklemeyi geçtim, pantolonunun arka cebindeki düğmeyi bile ilikleyecek adamlar, fatih terim'e meydan okuyor.

volkan demirel olayından sonra, volkan'ı bir daha milli takıma çağırmak şerefsizliktir diyenler, bugün ise volkan'dan darağacındaki fidan diye bahsediyor.

arda turan, büyük futbolcudur. lakin kendisini türkiye'den büyük görmüştür. fatih terim'in oltasına bodoslama dalmıştır. prim-kavga olaylarına cevap vermektense, türkiye'nin iki avrupa kupası var, benim ise daha fazla diyerek, fatih terim'in ağına çıkmamak üzere takılmıştır.

fatih terim unutmaz! ilk kez bir futbolcu fatih terim'e alenen meydan okuyor. çarşamba günkü basın toplantısında, herkesin bildiği ama hiç kimsenin bilmediği ayrıntıları anlatacaktır diye ümit ediyorum.

dipnot: ukrayna ile oynadığımız 6 maçın 4'ünü kazanmışız.
  • seyirci desteğiyle turkiyenin rahat kazanacağı karşılaşma. bobreklerinizi boş yere heder etmeyin.
  • fatih terim gazı değil de bir sistemle bir planla sahaya çıkarsak kazanacağımız maç.
    bakıyon oyuncuların hepsi iyi ama ortada bir sistem yok. malum euro2016 hatıraları hala taze. cenk tosun onbirde çıkmazsa gol atarız diyorum.

not: beşiktaş
  • andriy shevchenko'yu canlı kanlı saha kenarında izleme şansı bulacağım maç.

ne yalan söyleyim, o kadar futbol takip ediyorum, daha hoca olduğunu yeni öğrendim.
    emre mor, enes ünal, çalhanoğlu'nu izlemek için ne kadar heves ediyorsam şimdi sheva'yı görmek için 3 katı keyifleniyorum. milli maçı her zaman izleriz de bizim jenerasyon için çok müthiş adamdı sheva.
  • konya'daki muhteşem atmosfer içerisinde ukrayna milli marşının yuhlanmasını beklediğim ayaktopu mücadelesi.

tam bir yıl önce ankara'da öldürülen gençleri yuhlamanızı ve bir alevinin attığı gole utanmadan sevindiğinizi unutmadık.

he ya muhteşem atmosfer, güney kore seyircisi gibi 9.senfoni uyarlaması marşlarınız da vardır sizin.
  • muhtemel 11'imizin aşağıdaki gibi olacağı karşılaşma. seyirci desteğiyle beraber kazanırız diye düşünüyorum. çok kolay olmayacaktır. kısır bir karşılaşma bekliyorum. 1-0 2-1 gibi skorlar olası. emre'nin bireysel yeteneklerini biraz takım oyunuyla birleştirebilirsek rahat kazanırız.

volkan

şener ömer balta caner

topal ozan(tolga)

emre hakan volkan(olcay)

cenk(enes)
  • hırvatistan deplasmanında aldığımız 1 puanla daha da değerli hale gelen maç. bu maçtan üç puan çıkarmadıkça zagreb'ten alınan puanın önemi kalmayacak. hatta iddia ediyorum bugün maçı kazanırsak üç gün sonra izlanda'ya deplasmanda yenilme kredimiz bile olur. o yüzden bugün kazanıp rahat etmeliyiz. izlanda'dan da bir puan alırsak grupta 2016 yılını yeterli bir şekilde kapatmış oluruz. izlanda'dan gelecek üç puan ise bize dünya kupası kapısını yarıya kadar açar.

bu son ihtimal tabii fazla hayal oldu ama konu bizim milli takım olunca hiçbir ihtimali göz ardı edemeyiz, takım sürprizleri sever.
hesabın var mı? giriş yap