• faşo ağa

beni de uçururlar herhalde: :)

güzel yazmış ellerine sağlık.
  • londonphile'ın tabiri caizse çıkarıp masaya vurduğu cevap olmuştur. ekşisözlük'ün açıklaması gibi baştan savma değil, gayet güzel ve düşünülerek yazılmış bir cevaptır ayrıca, ellerine sağlık londonphile.

heyt be ekşisözlük, bir golddigger uğruna şu düştüğün hallere bak*
  • hatalı tek bir kelimesi olmayan açıklamadır. bir şu açıklamaya bak bir de sabah kanzuk'un açıklamasına. şimdi bu yazar mı çamur entry giriyor ya da yetersiz?
  • bu ülke insanına dair en enteresan donelerden birisi -bence- iktidar sahiplerini örnek alıp onları taklit etmektir. her dönem böyle olmuştur, toplumun yapısı büyük oranda iktidarda kim varsa o yönde şekillenmiştir.
    bu veda yazısında en çok hoşuma giden kısım da "cool"luk tanımı oldu. "siz benim kim olduğumu biliyor musunuz" dönemindeyiz malum...
    ve ayrıca, ssg gibi bir adamın neden ve nasıl sözlüğü bırakıp gittiği konusuna da değinmesi dikkatimi çeken bir diğer noktaydı. gün gelir bunu da öğreniriz...

laf olsun diye değil, gerçekten de yolun açık olsun paşam. kalbimizdesin.
  • tanım: açıklama nasıl yapılır sorusuna cevap
  • t: çokları tarafından önemsenmeyecek cevaplar.

ya bak içeriği falan geçtim, böyle bir yazı yazabilen bir yazar sözlükten uçurulmamalıydı.

girin, herhangi bir başlığa bir bakın, insanlar ne yazım kurallarına dikkat ediyor ne yazdıklarının başlıkla alakalı olmasına ne tanıma ne formata, hiçbir şeye dikkat etmiyorlar.

yani kanzuk şu an bize şunu mu demek istiyor, herhangi bir, örneğin futbolla alakalı başlıkta, " bu akşam analarını s*ikcez xd" yazan yazarlar kalsın, ama londonphile gibiler gitsin? cidden istenen şey bu mu?

edit: imla
  • kalemi güçlü bir suser tarafından yazılan cevap. kanzuk'un biraz olsun kafası çalışıyorsa geri adım atar, özür diler, bu arkadaşı bir şekilde sözlüğe tekrar kazandırır ve kız arkadaşından da bir süre ortalarda gözükmemesini rica eder. yoksa bu işin sonunda maddi ve manevi olarak zararlı çıkabilir.
  • hadi buna da cevap verin bakalım.
  • saksıya fesleğen gibi oturturum anlamına gelen altına imza attığım açıklamadır.
hesabın var mı? giriş yap