• görsel

harika bir görsel buldum. bundan sonra bu tip başlıkların hepsine ekliycem *
  • su marlboroyu düz 5 ve 5'in katlarına yuvarlayın dediğim zamdır. türkiye'deki madeni bir türk lirası marlborocu kardeşlerim sayesinde dolaşımdadır eminim.
  • her tarafından ben photoshop'la hatta ne photoshop'u paint'le hazırlandım diye bağıran bir görselle olacağı iddia edilen zam.
  • güzel başlangıç, lütfen durmasın.
    desteklediğim zamdır, içmeyin, recep sizin sağlığınız için yapıyor ki bunları.
  • hahahah çok iyi. yapıştır reis. *

çoğunlukla alkol ve tütün ürünlerine gelecek olan zamanlardan sadece biridir. belki alkol doğrudan yasaklanmayacak ama dayatmaya çalıştıkları yönetim anlayışına ters düşen ne varsa dayayacaklar vergiyi daha da.

ülkenin bütün ekonomik yükünü çeken beyaz yakalı kesim bir tutuma girmezse gittiği kadar götürmeye çalışacaklar. ama böyle bir şey olursa siz patlamayı o zaman görün.
  • normalde böyle başlıklara esprili entry girenlerin gelmişine geçmişine küfrederdim ama artık umurumda değil çünkü beter olalım amk.

yalnız buraya gelip “bana ne ben içmiyorum amk” yazanlara hala sövmeye devam ediyorum. sigara içene böyle giriyor, sana da başka türlü sokarlar kardeşim. haklısın, sana ne…
  • (bkz: türkiye yüzyılı)

çok iyi oluyor beter olun, bunlar daha fragman asıl film birkaç hafta sonra başlar ve zamların ardı arkası kesilmez artık. kurunun yanında yaş da yanıyor tek üzüntüm o.
  • yalan haber sigara şirketleri 1 hafta sonra yapacağı zammi hayatta sızdırmaz.zam gelecekmi gelecek yarın sabah bile olabilir.tekel bayiyim bu arada yılların tecrübesi var.
  • ulan hasbelkader şu sigarayı millet toptan bıraksa, memur maaşı ödeyemez hale gelecek devletimiz.
hesabın var mı? giriş yap