• - merhaba ben ekşi sözlük yazarıyım ve 6 yıllık ilişkim aldatılma ile bitti
    * hadi ya, geçmiş olsun... nickin neydi sözlükte?
    - amcokelek abi... amcokelek...
    * ahahahahahahaha
    - abi?!
    * yok ya sana gülmüyorum, aklıma bir şey geldi de... ahahahah.... hay amk ya...
  • "6 yıllık ilişki mi olur birader" dediğim ilişkidir, hadi oldu tarihi eser koruma kanunu kapsamına girer, mahkemeye başvur devlet korur seni
  • ben en cok sirketteki ispici pic'e kil oldum.
    kendisi asilinca kiz namuslu, mudur asilinca kiz orospu.
    bu ezik pic'i dovmezsen en buyuk hatayi yapmis olursun.
  • durumum vardi, okudum. durumu olmayanlar için ozet geciyorum.

eleman 6 yildir bir kizla beraber, sevmisler sevismisler. dün kizin isyerinden bir oğlan buna gelip "senin hatunu seviyorum, onunla bir arkadas gibi konusuyoruz" demiş. eleman tam buna vuracakken oğlan bombayi patlatmis: "sen beni birak da müdüre bak. müdür senin hatunu sikiyor" demis. olay bundan ibaret.
  • edirne'de kanser hastası kızın, meramını anlatmaya çalıştığı bakan tarafından kendisine para uzatılınca söylediği bir laf vardı. çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda mı ne, öyle bir şey. işte ben de bu sözü burada yazarın nicki, yazdığı hikayede kullandığı bir kelime üzerinden dalga geçen, elemanın duygusal olarak yaralanmasına sebep olmuş insanlar ve olaylar üzerinden yok tokmakçı müdür, yok gavatlık, yok türk kızı diye dalga geçmeye devam eden dalaksız orospu çocuklarına söylüyorum. ne iğrenç, ne pislik insanlarsınız be.

ulan aldatılmayı geçtim, hiç mi sevmediniz birader. hiç mi aşık olmadınız. çevrenizde arkadaş, dost bildiğiniz, hayatınızda önemli yer kaplayan sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanların yaptıkları, başınıza gelen üzücü şeyler hiç mi harap etmedi psikolojinizi. olaylar karşısında kendinizi güçsüz ve çaresiz hissettiğiniz, duygusal olarak yıkıma uğradığınız hiçbir gün olmadı mı. biliyorum kiminize arkadaşın anlattıkları size uzak, oyun gibi geliyor. hatta aşkı da, ilişkisi de, sevdiği kızın yaptıklarına rağmen onun hakkında hissettikleri saçma geliyor bile olabilir. ama nasıl bir yavşaklıktır ki sizi bunların üzerinden gerizekalıca şakalar yapmaya, arkadaşı aşağılamaya çalışıp yarasını deşmeye itiyor, bilmiyorum.

ne diyeyim. bu tür olaylar sizin başınıza gelmesin, siz hiç ikilemde kalmayın, bir gün üzüntünüzden ağlayarak içinizdekileri sözcüklere dökmeyin demiyorum asla. inşallah ağır depresyonlara girersiniz, anksiyete bozukluğu çekersiniz, bir gün intiharı düşünecek kadar duygusal yıkım yaşarsınız. başka türlü bu ergen 4chan, inci sözlük, yeni ekşi sözlük ruh halinden vazgeçeceği yok sizin gibi davarların.
  • iki seçenekten başka yolun yok.
    ilki, tanıdığım insanların yüzde doksanının yaptığı şey. olmamış gibi kabul edip veya bir şekilde kabullenip kendine söyleyeceğin yalanlarla kendini ikna edip yoluna devam etmek. bu yol onursuzdur ama emin ol kızı seviyorsan ikinci yoldan çok daha mutlu olarak yaşarsın. kimse ne yaşandığını, ne olduğunu bile bilmez, sadece senin mutluluğunu görürler, ikinizin uyumunu görürler vs. tanıdığım, bildiğim çok kişi işte bu yoldan hayatına devam ediyor.
    ikinci yol, onurunu korumak ve kızdan uzaklaşmak. çok acı çekeceksin, intihar etmek isteyeceksin, çare bulamayacaksın, çıkar yolun olmayacak, hiç gülmeyeceksin. elinde bir tek senin bildiğin bir onur kalacak, o kadar. insanların çok azı bu yolu seçiyor.
    kızın sözlerine artık inanma. görüşmüş de bilmem ne olmamış. benimle görüşen, konuşan, hatta evli kadınların karakterinden biliyorum çok profesyonel yalancılar ve iğrenç bir ahlaka sahipler. seni sevseydi senden habersiz bir tek erkekle böyle bir diyaloğa asla girmezdi, daha ilkinde suratına tokatı yapıştırırdı o adamın.
    bir de işin sen boyutu var. o mesajları okuduktan sonra, o ilişkilere şahit olduktan sonra hala neyi sorguluyorsun. 1 cümle okumakla 1000 cümle okumak arasında fark yok böyle durumlarda. 1 kez görüşmekle 1000 kez görüşmek arasında da fark yok. iş bitmiş, anlatabiliyor muyum? sen bu iki yoldan birini tercih et, işi daha fazla sulandırma.
  • (bkz: ilgi kadınların afyonudur)
    kadınlar neden aldatır (bkz: #26139726)
  • "amacın troll değilse git kizlarsoruyor.com'da yaz." dediğim olay.
  • sakin ol. bırak olaylar soğusun. mümkünse uzaklaş tatile çık. ama sakın ola bu kişiyle iletişime geçme. mesaj atma. o atarsa cevap verme. buluşma. çünkü her iletişimde kafanı karıştıracak bambaşka şeyler olacak. ki, zaten dağıldın. sosyal medyadan da izleme, ne yaptığına bakma. kafanı dinle. kafanı dağıt. başka şeylerle meşgul ol. şimdi düşünüyorsun ki, aslında beni seviyor. aslında affedilmeyecek hatalar yapmamış. arkamı dönersem, onu tamamen kaybedersem... rahat ol ve emin ol, tamamen uzak durman, iyi ve doğru olanı getirecek.
hesabın var mı? giriş yap