• bakın tekrar ediyorum. ülkenin bir numaralı sorunu budur)!!! link

"kaçaklar tekneyle gelmeye başladı! mersin erdemli kızkalesi sahiline tekneyle gelen onlarca kaçak şehre böyle giriş yaptı."

ülke elden gidiyor. iktidar eliyle; foncu sivil toplum örgütü ve gazetecilerin, cılız tepkisiyle muhalefetin eliyle savaşlarla elde ettiğimiz bu topraklar kaybediliyor. ülkenin demografik yapısı değiştirilerek istikrarsızlaştırılıyor ve bu sayede kurtuluş savaşının da intikamı alınmış oluyor.

yarın bir gün azınlığa düştüğümüzde, asayiş tamamen elimizden gittiğinde anlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak!

sessiz işgal bu! işgal ediliyoruz. topsuz tüfeksiz.
  • 14 mayıs'ta oy ver.
  • bu ellerini kollarına sallayarak ülkemizi işgal eden, terörist mi ne bok oldugu belli olmayan orospu çocukları kim?
    kim bunlar kardeşim, nasıl böyle ülkemize, babalarının malı gibi giriş yapabilirler?
    o zaman ülkemize gelen diğer turistlerden niye pasaport falan isteniyor, bu nedir ya allah belasını versin hepsinin...
  • asla normalleştirilmemesi gereken işgal görüntüsüdür. bir de ipini koparmışcasına koşarak giriş yapmaları, izleyenin sinir uçlarına dokunuyor.

bu nedir ya! bugün güçsüz diye nitelediğimiz herhangi bir sınır komşumuzun bile hududundan böylesi bir ihlal yapılabileceğini aklınız alıyor mu?

bu topraklar çok vatan hainliği gördü ama bugün yapılanların seviyesini geçmişteki hainler bile hayal edemezdi.
  • hal böyle olunca iyi bile idare ediyoruz. ama az kaldı.
  • gelin gelin hepiniz oy kullanın biz de monarşiye geçelim. şeriat gelsin. hepimizi öldürüp bu vatana mi yerleşeceksiniz?
    14 mayısta oy kullanıp sizi deport edeceğiz.
    atalarımız bu vatanı kanla, gözyaşı ile savundu gerekirse biz de bir gün savaşırız işgale karşı.
    gözünü aç erdoğan sevdalısı sokakta can güvenliğin yok!
    ayrıca yarın bir etkinlik yapılacak arkasına da arkadaşlarla bir şeyler içmeye gidecektik.
    sanırım gitmeyeceğim . dönüşte 2 dk yürümeye dahi korkuyorum. taksicilere de güvenmiyorum.
  • izlerken aklıma ilk gelen "evde sopa bile yok. alabileceğim ateşli silah var mı bir araştırayım." oldu.
    hamam böceği gibi koşmaları insanın sinirini iyice bozuyor.
    yakında mersin'den gidiyorum ve giderken ailemi sayısız kaçakla bırakacağım için çok geriliyorum. bize bu kabusu yaşatanlar zamanı gelince yargılanmazsa seveyim böyle ülkeyi.
  • hastalık metastaz yapmış, tüm vücuda yayılmış, morfinle günü kurtarıyoruz, 14 mayıs tarihine daha önce hiç denenmemiş bir tedavi için gün verilmiş, son çare de o, hastanın tüm sevenleri bir umutla o günü bekliyor, o tedavi de çare olmazsa hastayı kaybetmek büyük olasılık.
  • tek kurşun bile atmadan, ellerini kollarını sallayarak bir ülke nasıl işgal edilir hep birlikte izliyoruz.

bu adamlar kim? orgeneral savunma bakanımız hudut namustur anlayışıyla fedakâr ve kahraman hudut birliklerimizin kaçak sigara ve cep telefonu ele geçirmesiyle övüne dursun binlerce kaçak ülkeye girmiş, ülkenin çivisi çıkmış. teröristlerin ayakkabı numaralarına kadar ülkeye hakim içişleri bakanı, sahildeki ayakkabının tekini alsın da atıyla diyar diyar gezip ayakkabının sahibini bulsun bari, görünen o ki yapılacak başka bir şey kalmamış. yazık, sınır karakollarında görevli, herşeyden mahrum, aylarca sevdiklerinden uzak kalmak zorunda olan ve gerçekten hudut namustur anlayışıyla motive olan askerler şu görüntüleri izleyip ne düşünüyorlardır acaba?
hesabın var mı? giriş yap